Gå til hovedindhold

Viega 3/4" x 40 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze

ViegaSanitetEAN: 4015211267384
Pris fra 23 krtil 34 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 11 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 3/4" x 40 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rødgods Nippelrør 3/4X40
23 kr
Til butik
Rødgods Nippelrør 3/4X40 billede

Produktinformation

NIPPELRØR 3/4 X 40 RØDGODS Søgetermer: 0204019473 - - 048404206 - 4015211267384

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Plumbing
EAN: 4015211267384
Varenr.: 8014860026178
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rødgods nippelrør 3/4x40
23,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rødgods nippelrør, 40 mm x 3/4"
25 kr
Til butik
Rødgods nippelrør, 40 mm x 3/4" billede

Produktinformation

Rødgods fittings anvendes til samling af rør godkendt til brugsvand. Rødgodslegeringen er særdeles korrosionsbestandig og fri for afzinkning og spændingskorrosion. Rødgods er derfor velegnet til det aggressive drikkevand, og anvendes som alternativ til me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
EAN: 4015211267384
Varenr.: 048404206
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3/4" x 40 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze
25,64 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega nippelrør 34 x 40 mm rødgods
27,5 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Nippelrør 3/4" x 40 mm rødgods
29 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rødgods nippelrør, 40 mm x 3/4"
34 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3/4" x 40 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3/4" x 40 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk23 kr23 krKøb
2MaintainIt23,75 kr23,75 krKøb
3BilligVVS DK25 kr25 krKøb
4EL-GROSSISTEN25,64 kr25,64 krKøb
5CS MEGASTORE DK27,5 kr66,5 krKøb
6Proshop DK29 kr68 krKøb
7CompletVVS34 kr34 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3/4" x 40 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze

PriceData har fulgt prisen på 3/4" x 40 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze i 170 dage. Laveste pris i perioden er 21,8 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 23 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23 kr.

Den nuværende pris på 23 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for 3/4" x 40 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for 3/4" x 40 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202623 kr1 kr (5%)
14. feb. 202622 kr1 kr (4%)
23. jan. 202623 kr
16. jan. 202622,61 kr
15. jan. 202623 kr
12. jan. 202622,61 kr
11. jan. 202623 kr
10. jan. 202622,61 kr
4. jan. 202622 kr
16. dec. 202521,8 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret