Gå til hovedindhold

Viega 3/4" Vinkel 90° muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze

ViegaSanitetEAN: 4015211264000
Pris fra 35 krtil 46 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 11 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 3/4" Vinkel 90° muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 35 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rødgods vinkel muffe/nippel, 90°, 3/4"
35 kr
Til butik
Rødgods vinkel muffe/nippel, 90°, 3/4" billede

Produktinformation

Rødgods fittings anvendes til samling af rør godkendt til brugsvand. Rødgodslegeringen er særdeles korrosionsbestandig og fri for afzinkning og spændingskorrosion. Rødgods er derfor velegnet til det aggressive drikkevand, og anvendes som alternativ til me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
EAN: 4015211264000
Varenr.: 048092306
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Vinkel 3/4 rødgods 90 grader muffe/nippel
35,19 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rødgods Vinkel Mf/Np 90Gr 3/4
35,84 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rødgods vinkel mf/np 90gr 3/4
37,5 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Bøjning 90° muffe/nippel 3/4" rødgods
39 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3/4" Vinkel 90° muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze
39,98 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rødgods vinkel muffe/nippel, 90°, 3/4"
46 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3/4" Vinkel 90° muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3/4" Vinkel 90° muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK35 kr35 krKøb
2CS MEGASTORE DK35,19 kr74,19 krKøb
3Billigelogvvs.dk35,84 kr35,84 krKøb
4MaintainIt37,5 kr37,5 krKøb
5Proshop DK39 kr78 krKøb
6EL-GROSSISTEN39,98 kr39,98 krKøb
7CompletVVS46 kr46 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3/4" Vinkel 90° muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze

PriceData har fulgt prisen på 3/4" Vinkel 90° muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze i 145 dage. Laveste pris i perioden er 33 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 35 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 34 kr.

Den nuværende pris på 35 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for 3/4" Vinkel 90° muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for 3/4" Vinkel 90° muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202635 kr2 kr (6%)
14. feb. 202633 kr1 kr (3%)
13. feb. 202634 kr1 kr (3%)
10. feb. 202633 kr1 kr (3%)
9. feb. 202634 kr1 kr (3%)
6. feb. 202633 kr1 kr (3%)
5. feb. 202634 kr1 kr (3%)
29. jan. 202633 kr1 kr (3%)
28. jan. 202634 kr1 kr (3%)
25. jan. 202633 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret