Gå til hovedindhold

Viega 3/4" Nippelrør sammenskåren Rødgods Silicium Bronze

ViegaSanitetEAN: 4015211322090
Pris fra 22,5 krtil 42 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 19,5 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 20,65 kr 14. apr.

Sammenlign priser på 3/4" Nippelrør sammenskåren Rødgods Silicium Bronze og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22.5 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rødgods nippel smsk ¾"
22,5 kr
Til butik
Rødgods nippel smsk ¾" billede

Produktinformation

Beskrivelse på vej.

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: fitting med 2 tilslutning
EAN: 4015211322090
Varenr.: 0203010512
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3/4" Nippelrør sammenskåren Rødgods Silicium Bronze
24,8 kr
Til butik
3/4" Nippelrør sammenskåren Rødgods Silicium Bronze billede

Produktinformation

Rødgods fittings anvendes til samling af rør godkendt til brugsvand. Rødgodslegeringen er særdeles korrosionsbestandig og fri for afzinkning og spændingskorrosion. Rødgods er derfor velegnet til det aggressive drikkevand, og anvendes som alternativ til me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
EAN: 4015211322090
Varenr.: 15844053221711
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA RØDGODS BRYSTVORTE SMSK ¾
25,29 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Nippelrør 3/4" rødgods
27 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rødgods sammenskåret nippelrør, 3/4"
38 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rødgods sammenskåret nippelrør, 3/4"
42 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rødgods sammenskåret nippelrør, 3/4"
42 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3/4" Nippelrør sammenskåren Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3/4" Nippelrør sammenskåren Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt22,5 kr22,5 krKøb
2EL-GROSSISTEN24,8 kr24,8 krKøb
3CS MEGASTORE DK25,29 kr64,29 krKøb
4Proshop DK27 kr66 krKøb
5LavprisVVS38 kr38 krKøb
6BilligVVS DK42 kr42 krKøb
7CompletVVS42 kr42 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3/4" Nippelrør sammenskåren Rødgods Silicium Bronze

PriceData har fulgt prisen på 3/4" Nippelrør sammenskåren Rødgods Silicium Bronze i 171 dage. Laveste pris i perioden er 19,8 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 25,29 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 22 kr.

Den nuværende pris på 22,5 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for 3/4" Nippelrør sammenskåren Rødgods Silicium Bronze. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for 3/4" Nippelrør sammenskåren Rødgods Silicium Bronze de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202622,5 kr
1. jun. 202622,24 kr
31. maj 202622,5 kr
20. maj 202622,24 kr
19. maj 202622,5 kr
26. apr. 202622,24 kr1,59 kr (8%)
14. apr. 202620,65 kr
13. apr. 202621,25 kr
21. mar. 202620,65 kr
11. mar. 202621,25 kr1,78 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret