Gå til hovedindhold

EL-Grossisten 32MM (1 1/4) FLEXRØR UNITE HALOGENFRI SPEED LSZH 750N GRÅ R25 - (25 meter)

EL-GrossistenEludstyrEAN: 7332367940006
Pris fra 20,46 krtil 1.075 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.054,54 kr (98% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 18,28 kr 7. maj

Sammenlign priser på 32MM (1 1/4) FLEXRØR UNITE HALOGENFRI SPEED LSZH 750N GRÅ R25 - (25 meter) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20.46 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FLEXRØR 32MM HALOGENFRI GRÅ 25M
20,46 kr
Til butik
FLEXRØR 32MM HALOGENFRI GRÅ 25M billede

Produktinformation

Halogenfrie metermærkede flexrør, godkendt til installation indendør -25 ° C til + 90 ° C. Røret skal beskyttes mod direkte UV-lys. Speed ??er et lavfriktionsrør med et specielt udviklet inderside, der reducerer friktionen markant sammenlignet med alminde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lyskilder
EAN: 7332367940006
Varenr.: 15844184293711
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Flexrør - 32mm (1 1/4") halogenfri GRÅ (metervare)
30 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32MM (1 1/4) FLEXRØR UNITE HALOGENFRI SPEED LSZH 750N GRÅ R25 - (25 meter)
1.075 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 32MM (1 1/4) FLEXRØR UNITE HALOGENFRI SPEED LSZH 750N GRÅ R25 - (25 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 32MM (1 1/4) FLEXRØR UNITE HALOGENFRI SPEED LSZH 750N GRÅ R25 - (25 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN20,46 kr20,46 krKøb
2Elvvs.dk30 kr30 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.075 kr1.274 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 32MM (1 1/4) FLEXRØR UNITE HALOGENFRI SPEED LSZH 750N GRÅ R25 - (25 meter)

PriceData har fulgt prisen på 32MM (1 1/4) FLEXRØR UNITE HALOGENFRI SPEED LSZH 750N GRÅ R25 - (25 meter) i 174 dage. Laveste pris i perioden er 18,28 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 819 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 168 kr.

Den nuværende pris på 20,46 kr er 88% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 32% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for 32MM (1 1/4) FLEXRØR UNITE HALOGENFRI SPEED LSZH 750N GRÅ R25 - (25 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for 32MM (1 1/4) FLEXRØR UNITE HALOGENFRI SPEED LSZH 750N GRÅ R25 - (25 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202620,46 kr9,54 kr (32%)
23. maj 202630 kr9,54 kr (47%)
9. maj 202620,46 kr2,18 kr (12%)
7. maj 202618,28 kr11,72 kr (39%)
6. maj 202630 kr11,72 kr (64%)
23. apr. 202618,28 kr11,72 kr (39%)
22. apr. 202630 kr11,72 kr (64%)
19. apr. 202618,28 kr11,72 kr (39%)
18. apr. 202630 kr11,72 kr (64%)
15. apr. 202618,28 kr13,72 kr (43%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret