Gå til hovedindhold

32" Philips Evnia 8000 32M2N8900 - 3840x2160 (4K) - 240Hz - QD-OLED - 65W USB-C - KVM switch

PhilipsComputerskærmeEAN: 8712581806347
Pris fra 4.990 krtil 6.739 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.749 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 32" Philips Evnia 8000 32M2N8900 - 3840x2160 (4K) - 240Hz - QD-OLED - 65W USB-C - KVM switch og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4990 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Philips 32" 4K gamingskærm 32M2N8900/00
-17%4.990 kr
Før 5.990 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Philips 32" 4K gamingskærm 32M2N8900/00 billede

Produktinformation

Philips 32" 4K gamingskærm 32M2N8900/00 - 3840x2160 QD-OLED, 240hz, 0.03ms, 1.5m:1, HDRTrueBlack 400, 3xHDMI/DP/USB-C - Spiludstyr Gamingskærme

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Spiludstyr
Artikel nr.: 32M2N8900/00
EAN: 8712581806347
Varenr.: 1314977
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Evnia 8000 32M2N8900 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz
5.465 kr
Til butik
Philips Evnia 8000 32M2N8900 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz billede

Produktinformation

Philips Evnia 8000 32M2N8900 - OLED-monitor - gaming - 32" (31.5" til at se) - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 32M2N8900/00
EAN: 8712581806347
Varenr.: 1002349212
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" Philips Evnia 8000 32M2N8900 - 3840x2160 (4K) - 240Hz - QD-OLED - 65W USB-C - KVM switch
5.620 kr
Til butik
32" Philips Evnia 8000 32M2N8900 - 3840x2160 (4K) - 240Hz - QD-OLED - 65W USB-C - KVM switch billede

Produktinformation

Philips Evnia 8000 32M2N8900 OLED-monitor leverer ultra-responsivt gameplay og levende HDR-billeder med QD-OLED-klarhed til kompetitivt gameplay og fordybende oplevelser. Størrelse: 32" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringsfrekvens: 240Hz Paneltype: QD-OLED Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort, USB-C med 65W USB-C Power Delivery Særlige funktioner: AMD Adaptive-Sync; DisplayHDR True Black 400; KVM switch; USB 3.2; 65W USB-C Power Delivery; 1000 cd/m² peak brightness QD-OLEDs høje kontrast, lave latenstid og alsidige tilslutningsmuligheder sikrer præcis farvegengivelse, responsivt gameplay og effektivt arbejdsgang for gamere og kreative brugere.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 32M2N8900/00
EAN: 8712581806347
Varenr.: 3297325
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Evnia 8000 32M2N8900 32 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz
6.739 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 32" Philips Evnia 8000 32M2N8900 - 3840x2160 (4K) - 240Hz - QD-OLED - 65W USB-C - KVM switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 32" Philips Evnia 8000 32M2N8900 - 3840x2160 (4K) - 240Hz - QD-OLED - 65W USB-C - KVM switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK4.990 kr4.990 krKøb
2CompuMail DK5.465 kr5.465 krKøb
3Proshop DK5.620 kr5.620 krKøb
4Ultrashop6.739 kr6.739 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 32" Philips Evnia 8000 32M2N8900 - 3840x2160 (4K) - 240Hz - QD-OLED - 65W USB-C - KVM switch

PriceData har fulgt prisen på 32" Philips Evnia 8000 32M2N8900 - 3840x2160 (4K) - 240Hz - QD-OLED - 65W USB-C - KVM switch i 182 dage. Laveste pris i perioden er 4.990 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 6.320 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.910 kr.

Den nuværende pris på 4.990 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for 32" Philips Evnia 8000 32M2N8900 - 3840x2160 (4K) - 240Hz - QD-OLED - 65W USB-C - KVM switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for 32" Philips Evnia 8000 32M2N8900 - 3840x2160 (4K) - 240Hz - QD-OLED - 65W USB-C - KVM switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 20264.990 kr380 kr (7%)
2. maj 20265.370 kr138 kr (3%)
1. maj 20265.508 kr4 kr (0%)
30. apr. 20265.512 kr69 kr (1%)
29. apr. 20265.443 kr9 kr (0%)
28. apr. 20265.434 kr79 kr (1%)
27. apr. 20265.355 kr10 kr (0%)
26. apr. 20265.345 kr13 kr (0%)
25. apr. 20265.358 kr99 kr (2%)
24. apr. 20265.457 kr294 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret