Gå til hovedindhold

32" HP Series 7 Pro 732pk - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS Black - 100W USB-C - KVM switch

HPComputer – tilbehørEAN: 0197498471211
Pris fra 6.557 krtil 7.374 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 817 kr (11% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 32" HP Series 7 Pro 732pk - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS Black - 100W USB-C - KVM switch og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6557 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 732pk 32" IPS Black 3840 x 2160 (4K) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 60Hz
6.557 kr
Til butik
HP 732pk 32" IPS Black 3840 x 2160 (4K) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 60Hz billede

Produktinformation

HP 732pk - Series 7 Pro - LED-skærm - 32" (31.5" til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS Black - 400 cd/m² - 2000:1 - 5 ms - Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort - sort, sølv

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 8Y2K9A5#ABB
EAN: 0197498471211
Varenr.: 1001872546
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" HP Series 7 Pro 732pk - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS Black - 100W USB-C - KVM switch
6.587 kr
Til butik
32" HP Series 7 Pro 732pk - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS Black - 100W USB-C - KVM switch billede

Produktinformation

HP Series 7 Pro 732pk monitor til professionelle kreative opgaver og produktivitetsarbejde med IPS Black-panel, der giver præcis farvegengivelse og HDR-forbedret klarhed. Størrelse: 32" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Black Tilslutninger: Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort, Ethernet, USB 3.2 Gen 1 hub, USB-C med 100W USB-C Power Delivery Særlige funktioner: HDR; KVM switch; USB 3.2 Gen 1 hub; 100W USB-C Power Delivery Præcis farvegengivelse, HDR-understøttelse og alsidige tilslutningsmuligheder effektiviserer farvekritisk redigering og problemfri docking i professionelle arbejdsgange.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 8Y2K9A5#ABB
EAN: 0197498471211
Varenr.: 3248692
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Series 7 Pro 732pk 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Ips Black 16:9 60hz
7.374 kr
Til butik
Hp Series 7 Pro 732pk 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Ips Black 16:9 60hz billede

Produktinformation

31,5" 4K UHD IPS-skærm giver fantastisk klarhed Thunderbolt™ 4 til højhastighedsdata og opladning IPS Black-teknologi med dobbelt så høj kontrast VESA DisplayHDR™ 400 giver levende farver Indbygget KVM-switch til effektiv multitasking Miljøvenligt design med genbrugsmaterialer ENERGY STAR®- og TCO-certificeret for bæredygtighed...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 8Y2K9A5#ABB
EAN: 0197498471211
Varenr.: 5020019148

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 32" HP Series 7 Pro 732pk - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS Black - 100W USB-C - KVM switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 32" HP Series 7 Pro 732pk - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS Black - 100W USB-C - KVM switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.557 kr6.557 krKøb
2Proshop DK6.587 kr6.587 krKøb
3Dustin DK7.374 kr7.460,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 32" HP Series 7 Pro 732pk - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS Black - 100W USB-C - KVM switch

PriceData har fulgt prisen på 32" HP Series 7 Pro 732pk - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS Black - 100W USB-C - KVM switch i 185 dage. Laveste pris i perioden er 5.666 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 7.274 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.317 kr.

Den nuværende pris på 6.557 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for 32" HP Series 7 Pro 732pk - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS Black - 100W USB-C - KVM switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for 32" HP Series 7 Pro 732pk - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS Black - 100W USB-C - KVM switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20266.557 kr1 kr (0%)
25. maj 20266.558 kr22 kr (0%)
24. maj 20266.580 kr38 kr (1%)
17. maj 20266.618 kr1 kr (0%)
9. apr. 20266.617 kr228 kr (3%)
3. apr. 20266.845 kr8 kr (0%)
2. apr. 20266.837 kr437 kr (6%)
26. mar. 20267.274 kr150 kr (2%)
14. mar. 20267.124 kr125 kr (2%)
12. mar. 20267.249 kr125 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret