Gå til hovedindhold

CARLO GAVAZZI 3-Polet analog-styret Solid-state relæ Udg 3x600v/3x65AAC Ext fors: 24VAC/DC Reg: 0-20/4-20/12-20mA

CARLO GAVAZZIEludstyrEAN: 5350035426180
Pris fra 5.166,49 krtil 5.204 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 37,51 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.500 kr 14. mar.

Sammenlign priser på 3-Polet analog-styret Solid-state relæ Udg 3x600v/3x65AAC Ext fors: 24VAC/DC Reg: 0-20/4-20/12-20mA og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5166.49 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SOLID STATE RELÆ 0-20, 4-20, 12-20 MADC
5.166,49 kr
Til butik
SOLID STATE RELÆ 0-20, 4-20, 12-20 MADC billede

Produktinformation

Analog styret (0-20/4-20/12/20mA) 3-faset solid state relæ med indbygget ventilator. Ekstern forsyning: 24VDC. 3x65amp

Produktspecifikationer

EAN: 5350035426180
Varenr.: 15841605124431
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3-Polet analog-styret Solid-state relæ Udg 3x600v/3x65AAC Ext fors: 24VAC/DC Reg: 0-20/4-20/12-20mA
5.204 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3-Polet analog-styret Solid-state relæ Udg 3x600v/3x65AAC Ext fors: 24VAC/DC Reg: 0-20/4-20/12-20mA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3-Polet analog-styret Solid-state relæ Udg 3x600v/3x65AAC Ext fors: 24VAC/DC Reg: 0-20/4-20/12-20mA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN5.166,49 kr5.166,49 krKøb
2CS MEGASTORE DK5.204 kr5.204 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3-Polet analog-styret Solid-state relæ Udg 3x600v/3x65AAC Ext fors: 24VAC/DC Reg: 0-20/4-20/12-20mA

PriceData har fulgt prisen på 3-Polet analog-styret Solid-state relæ Udg 3x600v/3x65AAC Ext fors: 24VAC/DC Reg: 0-20/4-20/12-20mA i 113 dage. Laveste pris i perioden er 3.500 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 6.480 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.112 kr.

Den nuværende pris på 5.166,49 kr er 26% over normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for 3-Polet analog-styret Solid-state relæ Udg 3x600v/3x65AAC Ext fors: 24VAC/DC Reg: 0-20/4-20/12-20mA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for 3-Polet analog-styret Solid-state relæ Udg 3x600v/3x65AAC Ext fors: 24VAC/DC Reg: 0-20/4-20/12-20mA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 20265.166,49 kr1.455,23 kr (39%)
7. maj 20263.711,26 kr2.768,74 kr (43%)
6. maj 20266.480 kr2.768,74 kr (75%)
2. apr. 20263.711,26 kr97,26 kr (3%)
24. mar. 20263.614 kr38 kr (1%)
18. mar. 20263.576 kr38 kr (1%)
15. mar. 20263.538 kr38 kr (1%)
14. mar. 20263.500 kr211,26 kr (6%)
10. feb. 20263.711,26 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret