Gå til hovedindhold

Actona 3-personers sofa Signature Inirya beige Monza stof H76,5x218x86,5 cm

ActonaSofaerEAN: 5713941256911
Pris fra 5.449 krtil 8.184 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.735 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.223,2 kr 6. apr.

Sammenlign priser på 3-personers sofa Signature Inirya beige Monza stof H76,5x218x86,5 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5449 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3-personers sofa Signature Inirya beige Monza stof H76,5x218x86,5 cm
5.449 kr
Til butik
3-personers sofa Signature Inirya beige Monza stof H76,5x218x86,5 cm billede

Produktinformation

Signature præsenterer med stolthed Inirya 3-personers sofa, et møbel, der kombinerer stil og komfort i en elegant beige nuance. Denne sofa er omfattet af Monza stof, som både dækker for- og bagside i den delikate beige farvetone 60. Monza stoffet tilføjer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Signature
Kategori: 3-personers sofaer
Farve: Beige
EAN: 5713941256911
Varenr.: 2251926
Gå til SELTA
TrustScore 5 ud af 54,7
Tampa 3pers.sofa Monza beige 60
5.999 kr
Til butik
Tampa 3pers.sofa Monza beige 60 billede

Produktinformation

#html-body [data-pb-style=MC1NCKJ]{justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll}Tampa er en flot og moderne 3 personers sofa med f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Actona
Kategori: Living Room Furniture Sets
EAN: 5713941256911
Varenr.: 254477
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
ACT NORDIC Tampa 3 pers. sofa - beige stof og sort gummitræ
7.009 kr
Til butik
ACT NORDIC Tampa 3 pers. sofa - beige stof og sort gummitræ billede

Produktinformation

Denne moderne 3-personers sofa er designet med en elegant silhuet og en moderne kant. Den er udstyret med pocket-fjedre, hvilket giver en god siddekomfort, og det beige bouclé-beklædning og de lodrette syninger giver et elegant touch. Sofaen suppleres af...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Act Nordic
Kategori: Sofaer
Farve: Beige
EAN: 5713941256911
Varenr.: 112691
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Tampa sofa 3 personers bouclé beige
8.184 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3-personers sofa Signature Inirya beige Monza stof H76,5x218x86,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3-personers sofa Signature Inirya beige Monza stof H76,5x218x86,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Likehome.dk5.449 kr5.449 krKøb
2SELTA5.999 kr5.999 krKøb
3Boboonline.dk7.009 kr7.009 krKøb
4ebuy24 DK8.184 kr8.184 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3-personers sofa Signature Inirya beige Monza stof H76,5x218x86,5 cm

PriceData har fulgt prisen på 3-personers sofa Signature Inirya beige Monza stof H76,5x218x86,5 cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 4.223,2 kr (registreret d. 23. marts 2026), højeste er 6.799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.614 kr.

Den nuværende pris på 5.449 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for 3-personers sofa Signature Inirya beige Monza stof H76,5x218x86,5 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for 3-personers sofa Signature Inirya beige Monza stof H76,5x218x86,5 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. apr. 20265.449 kr170 kr (3%)
25. apr. 20265.279 kr180 kr (4%)
15. apr. 20265.099 kr100 kr (2%)
8. apr. 20264.999 kr775,8 kr (18%)
6. apr. 20264.223,2 kr775,8 kr (16%)
5. apr. 20264.999 kr775,8 kr (18%)
23. mar. 20264.223,2 kr1.055,8 kr (20%)
22. mar. 20265.279 kr180 kr (4%)
19. mar. 20265.099 kr900 kr (15%)
18. mar. 20265.999 kr900 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret