Gå til hovedindhold

Rowico Home 3-personers sofa Rowico Willard i beige polyester Brenda modulopbygget skandinavisk design 70x236x98 cm

Rowico HomeSofaerEAN: 7340126557808
Pris fra 9.345,75 krtil 12.885 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 3.539,25 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 3-personers sofa Rowico Willard i beige polyester Brenda modulopbygget skandinavisk design 70x236x98 cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9345.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
ROWICO Willard 3 pers. modul sofa - beige stof
-15%9.345,75 kr
Før 10.995 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ROWICO Willard 3 pers. modul sofa - beige stof billede

Produktinformation

Willard 3-personers sofaen er en minimalistisk og moderne loungesofa - her klædt i det tidløse kvalitetsstof Brenda beige (#34) i en jordnær tone. Designet er blødt og rundt, hvilket giver en varm og indbydende følelse. Willard er en bygbar modulsofa, der...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rowico Home
Kategori: Maj deals
Farve: Beige
EAN: 7340126557808
Varenr.: 112411
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3-personers sofa Rowico Willard i beige polyester Brenda modulopbygget skandinavisk design 70x236x98 cm
11.049 kr
Til butik
3-personers sofa Rowico Willard i beige polyester Brenda modulopbygget skandinavisk design 70x236x98 cm billede

Produktinformation

Rowico præsenterer Willard-serien med en 3-personers sofa i en varm beige nuance, der skaber en hyggelig stemning i dit hjem. Betrækket i Brenda #34 beige stof består af 100% polyester og har en Martindale-værdi på 30.000, så du kan trygt læne dig tilbage...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rowico
Kategori: 3-personers sofaer
Farve: Beige
EAN: 7340126557808
Varenr.: 2570590
Gå til Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,7
Rowico Home, Willard sofa 3-personers stof Brenda beige
12.885 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3-personers sofa Rowico Willard i beige polyester Brenda modulopbygget skandinavisk design 70x236x98 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3-personers sofa Rowico Willard i beige polyester Brenda modulopbygget skandinavisk design 70x236x98 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boboonline.dk9.345,75 kr9.345,75 krKøb
2Likehome.dk11.049 kr11.049 krKøb
3Hulténs DK12.885 kr12.885 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3-personers sofa Rowico Willard i beige polyester Brenda modulopbygget skandinavisk design 70x236x98 cm

PriceData har fulgt prisen på 3-personers sofa Rowico Willard i beige polyester Brenda modulopbygget skandinavisk design 70x236x98 cm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 9.345,75 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 11.049 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 10.272 kr.

Den nuværende pris på 9.345,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for 3-personers sofa Rowico Willard i beige polyester Brenda modulopbygget skandinavisk design 70x236x98 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for 3-personers sofa Rowico Willard i beige polyester Brenda modulopbygget skandinavisk design 70x236x98 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20269.345,75 kr1.703,25 kr (15%)
24. maj 202611.049 kr1.703,25 kr (18%)
16. maj 20269.345,75 kr1.649,25 kr (15%)
29. apr. 202610.995 kr54 kr (0%)
28. apr. 202611.049 kr54 kr (0%)
15. apr. 202610.995 kr43 kr (0%)
14. apr. 202610.952 kr1.606,25 kr (17%)
6. apr. 20269.345,75 kr1.606,25 kr (15%)
5. apr. 202610.952 kr1.606,25 kr (17%)
20. mar. 20269.345,75 kr1.649,25 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret