Gå til hovedindhold

Rowico Home 3-personers sofa Rowico Norris tremandssofa i lysebeige chenille Anna-stof, FSC-mix stel 226x102x80 cm

Rowico HomeSofaerEAN: 7340126574195
Pris fra 10.195,75 krtil 13.790 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 3.594,25 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 3-personers sofa Rowico Norris tremandssofa i lysebeige chenille Anna-stof, FSC-mix stel 226x102x80 cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10195.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
ROWICO Norris 3 pers. sofa - lys beige stof
-15%10.195,75 kr
Før 11.995 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ROWICO Norris 3 pers. sofa - lys beige stof billede

Produktinformation

Norris 3-personers sofaen, her betrukket med Anna lys beige (#2) stof i jordfarve, er en sofa med runde, organiske former, der skaber en harmonisk følelse i hjemmet. Rygpuderne er løse og skaber ekstra komfort, de kan placeres tæt sammen eller med et lill...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rowico Home
Kategori: Sofaer
Farve: Beige
EAN: 7340126574195
Varenr.: 112404
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3-personers sofa Rowico Norris tremandssofa i lysebeige chenille Anna-stof, FSC-mix stel 226x102x80 cm
11.999 kr
Til butik
3-personers sofa Rowico Norris tremandssofa i lysebeige chenille Anna-stof, FSC-mix stel 226x102x80 cm billede

Produktinformation

Norris 3-personers sofa fra Rowico forener skandinavisk elegance med en komfort, der inviterer til afslapning i hverdagen. I det lysebeige stof Anna #2 opdager du en blød, chenille-lignende overflade, der både føles varm og imødekommende under fingrene. S...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rowico
Kategori: 3-personers sofaer
Farve: Lysebeige
EAN: 7340126574195
Varenr.: 2570106
Gå til Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,7
Rowico Home, Norris sofa 3-personers stof Anna lys beige
13.790 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3-personers sofa Rowico Norris tremandssofa i lysebeige chenille Anna-stof, FSC-mix stel 226x102x80 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3-personers sofa Rowico Norris tremandssofa i lysebeige chenille Anna-stof, FSC-mix stel 226x102x80 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boboonline.dk10.195,75 kr10.195,75 krKøb
2Likehome.dk11.999 kr11.999 krKøb
3Hulténs DK13.790 kr13.790 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3-personers sofa Rowico Norris tremandssofa i lysebeige chenille Anna-stof, FSC-mix stel 226x102x80 cm

PriceData har fulgt prisen på 3-personers sofa Rowico Norris tremandssofa i lysebeige chenille Anna-stof, FSC-mix stel 226x102x80 cm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 10.195,75 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 11.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11.166 kr.

Den nuværende pris på 10.195,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for 3-personers sofa Rowico Norris tremandssofa i lysebeige chenille Anna-stof, FSC-mix stel 226x102x80 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for 3-personers sofa Rowico Norris tremandssofa i lysebeige chenille Anna-stof, FSC-mix stel 226x102x80 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202610.195,75 kr1.803,25 kr (15%)
24. maj 202611.999 kr1.803,25 kr (18%)
16. maj 202610.195,75 kr1.799,25 kr (15%)
29. apr. 202611.995 kr4 kr (0%)
28. apr. 202611.999 kr4 kr (0%)
15. apr. 202611.995 kr273 kr (2%)
14. apr. 202611.722 kr1.526,25 kr (15%)
6. apr. 202610.195,75 kr1.526,25 kr (13%)
5. apr. 202611.722 kr1.526,25 kr (15%)
20. mar. 202610.195,75 kr1.799,25 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret