Gå til hovedindhold

Rowico Home 3-personers sofa Rowico Corwin i Rita lysebeige med sort pulverlakeret metalstel

Rowico HomeSofaerEAN: 7340126586372
Pris fra 11.149 krtil 15.635 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 4.486 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 9.476,65 kr 26. maj

Sammenlign priser på 3-personers sofa Rowico Corwin i Rita lysebeige med sort pulverlakeret metalstel og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 11149 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
ROWICO Corwin 3 pers. sofa - lys beige polyester stof og sort metal
11.149 kr
Til butik
ROWICO Corwin 3 pers. sofa - lys beige polyester stof og sort metal billede

Produktinformation

Corwin 3-personers sofaen Rita #1 lys beige har afrundede sorte metalben. Sofaen har et klassisk, lige design med løse ryghynder, der giver et elegant og eksklusivt præg til dit hjem. Den fås i flere konfigurationer for at sikre en kombination, der passer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rowico Home
Kategori: Sofaer
Farve: Beige
EAN: 7340126586372
Varenr.: 126814
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3-personers sofa Rowico Corwin i Rita lysebeige med sort pulverlakeret metalstel
12.999 kr
Til butik
3-personers sofa Rowico Corwin i Rita lysebeige med sort pulverlakeret metalstel billede

Produktinformation

Corwin 3-personers sofa fra Rowico forener skandinavisk enkelhed med kompromisløs komfort og kvalitet. Sofaen måler 238 cm i bredden, 98 cm i dybden og har en højde på 83 cm - ideel til både mindre stuer og åbne opholdsrum. Den lysebeige Rita #1-polster...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rowico
Kategori: 3-personers sofaer
Farve: Lysebeige/sort
EAN: 7340126586372
Varenr.: 2569044
Gå til Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,7
Rowico Home, Corwin 3-personers sofa stof Rita Lys beige
15.635 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3-personers sofa Rowico Corwin i Rita lysebeige med sort pulverlakeret metalstel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3-personers sofa Rowico Corwin i Rita lysebeige med sort pulverlakeret metalstel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boboonline.dk11.149 kr11.149 krKøb
2Likehome.dk12.999 kr12.999 krKøb
3Hulténs DK15.635 kr15.635 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3-personers sofa Rowico Corwin i Rita lysebeige med sort pulverlakeret metalstel

PriceData har fulgt prisen på 3-personers sofa Rowico Corwin i Rita lysebeige med sort pulverlakeret metalstel i 172 dage. Laveste pris i perioden er 9.476,65 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 15.635 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 13.207 kr.

Den nuværende pris på 11.149 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for 3-personers sofa Rowico Corwin i Rita lysebeige med sort pulverlakeret metalstel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for 3-personers sofa Rowico Corwin i Rita lysebeige med sort pulverlakeret metalstel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202611.149 kr1.672,35 kr (18%)
26. maj 20269.476,65 kr3.522,35 kr (27%)
24. maj 202612.999 kr3.522,35 kr (37%)
16. maj 20269.476,65 kr1.672,35 kr (15%)
5. maj 202611.149 kr1.850 kr (14%)
8. apr. 202612.999 kr291 kr (2%)
7. apr. 202613.290 kr291 kr (2%)
29. mar. 202612.999 kr291 kr (2%)
28. mar. 202613.290 kr291 kr (2%)
23. mar. 202612.999 kr291 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret