Gå til hovedindhold

iRobot 3-pak med High-Efficiency-filtre til Combo j7/j7+, Combo j9+ og Combo 10 Max

iRobotStøvsuger – tilbehørEAN: 5060944990022
Pris fra 189,68 krtil 299 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 109,32 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 189,54 kr 2. maj

Sammenlign priser på 3-pak med High-Efficiency-filtre til Combo j7/j7+, Combo j9+ og Combo 10 Max og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 189.68 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iRobot Roomba High-Efficiency Filter - 3-pak
189,68 kr
Til butik
iRobot Roomba High-Efficiency Filter - 3-pak billede

Produktspecifikationer

Mærke: iRobot
Kategori: Støvsuger tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 48371620
EAN: 5060944990022
Varenr.: 10438654
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iRobot T-Roomba Filter - 3-stk.
192 kr
Til butik
Gå til Støvsugerbanden
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
3-pak med High-Efficiency Filtre til iRobot Roomba Combo j7/j9
299 kr
Til butik
Gå til WittShop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
iRobot Roomba Combo 3-pak med højtydende filtre Hvid
299 kr
Til butik
Gå til iRobot DK
TrustScore 4 ud af 53,6
3-pak med High-Efficiency-filtre til Combo j7/j7+, Combo j9+ og Combo 10 Max
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3-pak med High-Efficiency-filtre til Combo j7/j7+, Combo j9+ og Combo 10 Max koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3-pak med High-Efficiency-filtre til Combo j7/j7+, Combo j9+ og Combo 10 Max koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK189,68 kr228,68 krKøb
2Proshop DK192 kr231 krKøb
3Støvsugerbanden299 kr299 krKøb
4WittShop DK299 kr299 krKøb
5iRobot DK299 kr299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3-pak med High-Efficiency-filtre til Combo j7/j7+, Combo j9+ og Combo 10 Max

PriceData har fulgt prisen på 3-pak med High-Efficiency-filtre til Combo j7/j7+, Combo j9+ og Combo 10 Max i 96 dage. Laveste pris i perioden er 189,54 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 200 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 193 kr.

Den nuværende pris på 189,68 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for 3-pak med High-Efficiency-filtre til Combo j7/j7+, Combo j9+ og Combo 10 Max. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for 3-pak med High-Efficiency-filtre til Combo j7/j7+, Combo j9+ og Combo 10 Max de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026189,68 kr
2. maj 2026189,54 kr2,46 kr (1%)
28. feb. 2026192 kr8 kr (4%)
26. feb. 2026200 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret