Gå til hovedindhold

3-pak JBS bambus boxershorts med ekstra benlængde, multifarvet, str. large

JBSUndertøjEAN: 5701586049449
Pris fra 262,5 krtil 399 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 136,5 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 245 kr 27. apr.

Sammenlign priser på 3-pak JBS bambus boxershorts med ekstra benlængde, multifarvet, str. large og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 262.5 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Mens-wear.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Jbs 3-pack Bambus Tights Ekstra Long_Large
-25%262,5 kr
Før 350 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jbs 3-pack Bambus Tights Ekstra Long_Large billede

Produktinformation

JBS 3-pack bambus tights med ekstra lange ben. Farve: Sort - Grå - Blå. Kvalitet: 65% Bambus, 30% bomuld & 5% elastan. Leveringstid: 1-3 hverdage. Størrelsesguide (liv målt i cm): S 76-81 - M 82-87 - L 86-93 - XL 94-99 2XL 100-105 - 3XL 106-111

Produktspecifikationer

Mærke: JBS
Kategori: JBS tights
Farve: sort
Størrelse: L
EAN: 5701586049449
Varenr.: 184638
Gå til Sokkeposten DK
TrustScore 4 ud af 54,0
JBS 3-pak Bambus boxershorts long leg multifarvet til herre
-10%270 kr
Før 300 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
JBS 3-pak Bambus boxershorts long leg multifarvet til herre billede

Produktinformation

Få variation i din undertøjsskuffe med vores JBS 3-pak Bambus Boxershorts med langt ben i en multifarvet palet. Lavet af luksuriøst bambusmateriale tilbyder disse boxershorts en behagelig pasform og åndbarhed. Med det lange ben design og elastisk talje er de perfekte til daglig brug.

Produktspecifikationer

Mærke: JBS
Kategori: Trunks
Materiale: 65% Viskose (bambus), 30% Bomuld (Økologisk), 5% Elastan
Størrelse: L
EAN: 5701586049449
Varenr.: 4261-42834
Gå til Nyesokker.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
3-pak JBS bambus boxershorts med ekstra benlængde, multifarvet, str. large
-14%299 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
3-pak JBS bambus boxershorts med ekstra benlængde, multifarvet, str. large billede

Produktinformation

3 par JBS bambus underbukser med ekstra lange ben - Størrelse large Pakke med 3 par virkelig bløde og behagelige bambus tights (boxershorts med tætsiddende ben) fra JBS, der er mærket til manden der sætter pris på kvalitet og komfort.Pakken indeholder 3 p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JBS
Farve: Grå, Sort, Navy
Størrelse: Large
EAN: 5701586049449
Varenr.: 6895
Gå til Mr.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,3
JBS 3-pack FSC tights bamboo.
350 kr
Til butik
Gå til Timarco DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
JBS 3P Long Leg Tights Bamboo Boxers Flerfarvet Large Herre
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3-pak JBS bambus boxershorts med ekstra benlængde, multifarvet, str. large koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3-pak JBS bambus boxershorts med ekstra benlængde, multifarvet, str. large koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Mens-wear.dk262,5 kr262,5 krKøb
2Sokkeposten DK270 kr270 krKøb
3Nyesokker.dk299 kr299 krKøb
4Mr.dk350 kr350 krKøb
5Timarco DK399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3-pak JBS bambus boxershorts med ekstra benlængde, multifarvet, str. large

PriceData har fulgt prisen på 3-pak JBS bambus boxershorts med ekstra benlængde, multifarvet, str. large i 120 dage. Laveste pris i perioden er 245 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 270 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 263 kr.

Den nuværende pris på 262,5 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for 3-pak JBS bambus boxershorts med ekstra benlængde, multifarvet, str. large. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for 3-pak JBS bambus boxershorts med ekstra benlængde, multifarvet, str. large de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026262,5 kr7,5 kr (3%)
19. maj 2026270 kr7,5 kr (3%)
14. maj 2026262,5 kr17,5 kr (7%)
27. apr. 2026245 kr25 kr (9%)
26. apr. 2026270 kr25 kr (10%)
18. apr. 2026245 kr17,5 kr (7%)
10. apr. 2026262,5 kr7,5 kr (3%)
9. apr. 2026270 kr7,5 kr (3%)
21. mar. 2026262,5 kr7,5 kr (3%)
20. mar. 2026270 kr7,5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret