Gå til hovedindhold

EL-Grossisten 2W LED pære - G45, E14, 230V erstatning for 20W - 250lm, RA80

EL-GrossistenLED-pærerEAN: 5999097926681
Pris fra 13 krtil 17 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 4 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 2W LED pære - G45, E14, 230V erstatning for 20W - 250lm, RA80 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 13 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til PlusLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
E14 Pære - Mini Globe - Filament - LED - 2W - 2700K - 250lm
13 kr
Til butik
E14 Pære - Mini Globe - Filament - LED - 2W - 2700K - 250lm billede

Produktinformation

Mini globe filament LED pære E14Miljøvenlig og energieffektiv LED pære med en varm hvid farvetone og bred lysspredning. Med et smukt filament design og en høj farvegengivelse, er denne pære perfekt til at skabe en autentisk vintage stemning i ethvert rum.

Produktspecifikationer

Kategori: E14 Filament Pærer
EAN: 5999097926681
Varenr.: 31321
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E14 2W LED pære - G45 - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm
17 kr
Til butik
E14 2W LED pære - G45 - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm billede

Produktinformation

En 2W LED Krone pære med E14 lille fatning, der erstatter en 20W glødepære. Med en lysstyrke på 250 lumens og en høj spredning på 360 grader, sikrer den en jævn fordeling af lyset, og med en RA værdi på 80-85 sikrer den en høj lyskvalitet med et naturligt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: E14 LED pærer
EAN: 5999097926681
Varenr.: 3975
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
2W LED pære - G45, E14, 230V erstatning for 20W - 250lm, RA80
17 kr
Til butik
2W LED pære - G45, E14, 230V erstatning for 20W - 250lm, RA80 billede

Produktinformation

En innovativ 2W LED Krone pære med E14 lille fatning, som effektivt erstatter en traditionel 20W glødepære. Med en imponerende lysstyrke på 250 lumens og en imponerende spredning på 360 grader, sikrer denne pære en ensartet belysning i hele rummet. Med en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lyskilder
EAN: 5999097926681
Varenr.: 15841205158223

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 2W LED pære - G45, E14, 230V erstatning for 20W - 250lm, RA80 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 2W LED pære - G45, E14, 230V erstatning for 20W - 250lm, RA80 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1PlusLED.dk13 kr13 krKøb
2DetLED.dk17 kr17 krKøb
3EL-GROSSISTEN17 kr17 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 2W LED pære - G45, E14, 230V erstatning for 20W - 250lm, RA80

PriceData har fulgt prisen på 2W LED pære - G45, E14, 230V erstatning for 20W - 250lm, RA80 i 66 dage. Laveste pris i perioden er 13 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 17 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 15 kr.

Den nuværende pris på 13 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for 2W LED pære - G45, E14, 230V erstatning for 20W - 250lm, RA80. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for 2W LED pære - G45, E14, 230V erstatning for 20W - 250lm, RA80 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202613 kr4 kr (24%)
29. maj 202617 kr4 kr (31%)
2. maj 202613 kr4 kr (24%)
1. maj 202617 kr4 kr (31%)
14. apr. 202613 kr4 kr (24%)
13. apr. 202617 kr4 kr (31%)
30. mar. 202613 kr4 kr (24%)
29. mar. 202617 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret