Gå til hovedindhold

27" Samsung ViewFinity S6 S27D602U - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch

SamsungComputer – tilbehørEAN: 8806097331209
Pris fra 1.791 krtil 1.874 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 83 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.694 kr 1. apr.

Sammenlign priser på 27" Samsung ViewFinity S6 S27D602U - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1791 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung S60UD 27" IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI USB-C 100 Hz
1.791 kr
Til butik
Samsung S60UD 27" IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI USB-C 100 Hz billede

Produktinformation

Samsung ViewFinity S6 S27D602USU - S60UD Series - LED-skærm - USB - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, 2xDisplayPort, USB-C - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: LS27D602USUXXE
EAN: 8806097331209
Varenr.: 1003063728
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Samsung ViewFinity S6 S27D602U - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch
1.791 kr
Til butik
27" Samsung ViewFinity S6 S27D602U - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch billede

Produktinformation

Samsung ViewFinity S6 S27D602USU monitor tilbyder produktivitetsfokuseret klarhed og levende, farvenøjagtige billeder på et IPS-panel til behagelig længerevarende brug. Størrelse: 27" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringsfrekvens: 100Hz Paneltype: IPS Tilslutning: HDMI, 2x DisplayPort, USB-C med 90W USB-C Power Delivery, USB 3.0 hub, Ethernet Særlige funktioner: Indbygget KVM switch; HDR10; Flicker-Free; Eye Saver Mode; 99% sRGB; Daisy chain kompatibel; Fremstillet med over 50% genbrugsplast Ergonomiske justeringer, bred tilslutning og HDR-forbedret kontrast hjælper med at effektivisere multitasking og sikre behagelig, effektiv gennemgang af indhold hele dagen.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: LS27D602USUXXE
EAN: 8806097331209
Varenr.: 3390328
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Viewfinity S60ud Usb-c 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 100hz
1.874 kr
Til butik
Samsung Viewfinity S60ud Usb-c 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 100hz billede

Produktinformation

27 tommer QHD IPS-panel holder tekst og brugerflade skarp, 99 % sRGB for pålidelig farve Et enkelt USB-C-kabel med 90 W Power Delivery oplader bærbare pc'er og overfører data Indbygget USB 3.2-hub og KVM lader dig dele tastatur og mus Daisy-chain DisplayPort, Ethernet, PbP (Picture-by-Picture) hjælper dig med multitasking...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Skærme
Artikel nr.: LS27D602USUXXE
EAN: 8806097331209
Varenr.: 5020045127

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 27" Samsung ViewFinity S6 S27D602U - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 27" Samsung ViewFinity S6 S27D602U - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.791 kr1.791 krKøb
2Proshop DK1.791 kr1.791 krKøb
3Dustin DK1.874 kr1.960,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 27" Samsung ViewFinity S6 S27D602U - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch

PriceData har fulgt prisen på 27" Samsung ViewFinity S6 S27D602U - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.694 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 1.994 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.812 kr.

Den nuværende pris på 1.791 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for 27" Samsung ViewFinity S6 S27D602U - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for 27" Samsung ViewFinity S6 S27D602U - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.791 kr9 kr (1%)
29. maj 20261.782 kr9 kr (1%)
28. maj 20261.791 kr69 kr (4%)
27. maj 20261.722 kr1 kr (0%)
26. maj 20261.723 kr35 kr (2%)
24. maj 20261.758 kr32 kr (2%)
20. maj 20261.790 kr67 kr (4%)
7. maj 20261.723 kr41 kr (2%)
3. maj 20261.764 kr41 kr (2%)
18. apr. 20261.723 kr41 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret