Gå til hovedindhold

24" HP 524pm Series 5 Pro - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 100W USB-C - KVM switch

HPComputerskærmeEAN: 0198122902057
Pris fra 2.435 krtil 3.419 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 984 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.277 kr 22. maj

Sammenlign priser på 24" HP 524pm Series 5 Pro - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 100W USB-C - KVM switch og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2435 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 524pm 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
2.435 kr
Til butik
HP 524pm 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz billede

Produktinformation

HP 524pm - Series 5 Pro - LED-skærm - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - jet black, naturligt sølv (stander) - Smart Buy

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 9E0G9UT#ABB
EAN: 0198122902057
Varenr.: 1002840012
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" HP 524pm Series 5 Pro - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 100W USB-C - KVM switch
2.690 kr
Til butik
24" HP 524pm Series 5 Pro - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 100W USB-C - KVM switch billede

Produktinformation

HP 524pm Series 5 Pro monitor leverer forretningsfokuseret produktivitet med klare IPS-billeder, integreret webcam og 100W USB-C Power Delivery til strømlinede arbejdsgange. Størrelse: 24" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 100Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB-C with 100W USB-C Power Delivery Særlige funktioner: KVM switch; USB 3.2 Gen 1 hub; 4 x 3W højttalere; Integreret 5MP webcam; 100W USB-C Power Delivery Justerbar ergonomi, indbygget KVM og klar lyd understøtter effektive multi-enhedsarbejdsgange og mere flydende samarbejde på tværs af teams.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 9E0G9UT#ABB
EAN: 0198122902057
Varenr.: 3335513
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 524pm 24 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
3.199 kr
Til butik
HP 524pm 24 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz billede

Produktinformation

HP 524pm 24 IPS 1920 x 1080 Full HD Monitor Oplev en fantastisk visuel oplevelse med HP 524pm, en 24-tommer IPS-skærm med en imponerende Full HD opløsning på 1920 x 1080. Denne skærm tilbyder ikke kun skarpe og klare billeder, men også en opdaterings...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Skærme & Displays
EAN: 0198122902057
Varenr.: 111232
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HP Series 5 Pro 24" LED-monitor (524pm)
-6%3.399 kr
Før 3.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HP Series 5 Pro 24" LED-monitor (524pm)
-6%3.419 kr
Før 3.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 24" HP 524pm Series 5 Pro - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 100W USB-C - KVM switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 24" HP 524pm Series 5 Pro - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 100W USB-C - KVM switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.435 kr2.435 krKøb
2Proshop DK2.690 kr2.690 krKøb
3Ultrashop3.199 kr3.199 krKøb
4Boligcenter DK3.399 kr3.399 krKøb
5Vivas DK3.419 kr4.618 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 24" HP 524pm Series 5 Pro - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 100W USB-C - KVM switch

PriceData har fulgt prisen på 24" HP 524pm Series 5 Pro - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 100W USB-C - KVM switch i 179 dage. Laveste pris i perioden er 2.277 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 3.200 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.640 kr.

Den nuværende pris på 2.435 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for 24" HP 524pm Series 5 Pro - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 100W USB-C - KVM switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for 24" HP 524pm Series 5 Pro - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 100W USB-C - KVM switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.435 kr12 kr (0%)
27. maj 20262.447 kr170 kr (7%)
22. maj 20262.277 kr167 kr (7%)
21. maj 20262.444 kr12 kr (0%)
20. maj 20262.456 kr12 kr (0%)
18. maj 20262.468 kr36 kr (1%)
17. maj 20262.432 kr12 kr (0%)
16. maj 20262.444 kr15 kr (1%)
15. maj 20262.429 kr27 kr (1%)
14. maj 20262.456 kr15 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret