Gå til hovedindhold

IMI Hydronics 22 mm x 3/4" TA FPL overgang nippel gas

IMI HydronicsSanitetEAN: 7318793948601
Pris fra 78 krtil 100 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 22 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 22 mm x 3/4" TA FPL overgang nippel gas og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 78 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Overgangs nippel kompression TA 22X3/4
78 kr
Til butik
Overgangs nippel kompression TA 22X3/4 billede

Produktspecifikationer

Kategori: Kompressions fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 53333622
EAN: 7318793948601
Varenr.: 3523751
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI TA overgangsnippel 22 mm - 3/4"
79 kr
Til butik
IMI TA overgangsnippel 22 mm - 3/4" billede

Produktinformation

IMI TA FPL til bløde og hårde kobberrør og bløde stålrør. Støttebøsning skal anvendes. FPL er VA-godkendt. Anvendelsesområde:- Varme- og køleanlæg- Brugsvand- Procesledninger i industri og andre anlæg, hvor mediet ikke angriber materialet- Gas (naturgas,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 22 mm - 3/4"
EAN: 7318793948601
Varenr.: 044401022
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
22 mm x 3/4" TA FPL overgang nippel gas
98,36 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA overgangsnippel 22 mm - 3/4"
99 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA overgangsnippel 22 mm - 3/4"
100 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 22 mm x 3/4" TA FPL overgang nippel gas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 22 mm x 3/4" TA FPL overgang nippel gas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK78 kr117 krKøb
2LavprisVVS79 kr79 krKøb
3EL-GROSSISTEN98,36 kr98,36 krKøb
4BilligVVS DK99 kr99 krKøb
5CompletVVS100 kr100 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 22 mm x 3/4" TA FPL overgang nippel gas

PriceData har fulgt prisen på 22 mm x 3/4" TA FPL overgang nippel gas i 181 dage. Laveste pris i perioden er 78 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 91 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 86 kr.

Den nuværende pris på 78 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for 22 mm x 3/4" TA FPL overgang nippel gas. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for 22 mm x 3/4" TA FPL overgang nippel gas de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202678 kr12 kr (13%)
6. maj 202690 kr1 kr (1%)
5. maj 202691 kr1 kr (1%)
30. apr. 202690 kr1 kr (1%)
18. apr. 202691 kr1 kr (1%)
3. apr. 202690 kr10 kr (13%)
9. mar. 202680 kr11 kr (12%)
8. mar. 202691 kr11 kr (14%)
14. feb. 202680 kr5 kr (6%)
5. feb. 202685 kr5 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret