Gå til hovedindhold

21" HANNspree HO225HTB - HO Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 21.5"

HANNspreeComputerskærmeEAN: 4711404022661
Pris fra 3.144 krtil 4.119 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 975 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.138 kr 17. apr.

Sammenlign priser på 21" HANNspree HO225HTB - HO Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 21.5" og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3144 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
21" HANNspree HO225HTB - HO Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 21.5"
3.144 kr
Til butik
21" HANNspree HO225HTB - HO Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 21.5" billede

Produktinformation

HO Series, LED-skærm, 21.5", åben ramme, touchscreen, 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz, 250 cd/m², 3000:1, 18 ms, DVI, VGA, højtalere

Produktspecifikationer

Mærke: HANNspree
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: HO225HTB
EAN: 4711404022661
Varenr.: 2799028
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Hannspree HO225HTB 21.5" 1920 x 1080 (Full HD) DVI VGA (HD-15) 60Hz
3.448 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hannspree HO 225 HTB 21,5" touchskærm - Full HD, 24/7, IP65, sort
4.099 kr
Til butik
Hannspree HO 225 HTB 21,5" touchskærm - Full HD, 24/7, IP65, sort billede

Produktinformation

Interaktiv touchskærm til professionel brugHannspree HO 225 HTB er en 21,5" Full HD touchskærm designet til drift 24/7. Med 10-punkts multi-touch og bred betragtningsvinkel på 178° får du præcis og responsiv interaktion - ideel til infoskærme, selvbetjening og digitale løsninger i butikker og receptioner.Robust og fleksibel monteringSkærmen har totem-inspireret design i sort, glasbeskyttelse og IP65-front, som beskytter mod støv og stænkvand på overfladen. Den kan monteres med VESA 100 × 100 og understøtter indendørs placering, så den let integreres i standere, kiosker og vægbeslag.Klar billedkvalitet og indbygget lydLED-panelet leverer 1.920 × 1.080 opløsning, 250 cd/m² lysstyrke, typisk kontrast på 3.000:1 og 60 Hz opdateringshastighed. To indbyggede højttalere (2 × 3 W) giver lyd til video og guides, og tilslutningerne dækker HDMI, VGA, USB til touch samt PC-lyd.Skærmstørrelse: 54,6 cm (21,5")Opløsning: 1.920 × 1.080 (16:9)Lysstyrke: 250 cd/m²Kontrast (typisk): 3.000:1Betragtningsvinkel: 178°/178°Touch: 10-punkts multi-touch, hårdhed 6HOpdateringshastighed: 60 HzResponstid: 18 msTilslutninger: 1 × HDMI, 1 × VGA, USB, PC-lydHøjttalere: 2 × 3 WDrift: 24/7, IP65 (front)VESA: 100 × 100Dimensioner (B × H × D): 52,68 × 32,46 × 4,4 cmVægt: 5,1 kgStrømforbrug (typisk): 13,94 WEnergiklasse (SDR): F; 20 kWh/1.000 t...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Skærme
Vægt: 36.42g
EAN: 4711404022661
Varenr.: 2154271
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hannspree HO 225 HTB 21,5" touchskærm - Full HD, 24/7, IP65, sort
4.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 21" HANNspree HO225HTB - HO Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 21.5" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 21" HANNspree HO225HTB - HO Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 21.5" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK3.144 kr3.144 krKøb
2CompuMail DK3.448 kr3.448 krKøb
3Boligcenter DK4.099 kr4.099 krKøb
4Vivas DK4.119 kr5.318 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 21" HANNspree HO225HTB - HO Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 21.5"

PriceData har fulgt prisen på 21" HANNspree HO225HTB - HO Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 21.5" i 169 dage. Laveste pris i perioden er 3.138 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 3.168 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.146 kr.

Den nuværende pris på 3.144 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for 21" HANNspree HO225HTB - HO Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 21.5". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for 21" HANNspree HO225HTB - HO Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 21.5" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 20263.144 kr6 kr (0%)
17. apr. 20263.138 kr6 kr (0%)
9. apr. 20263.144 kr6 kr (0%)
25. mar. 20263.138 kr6 kr (0%)
13. mar. 20263.144 kr6 kr (0%)
25. feb. 20263.138 kr6 kr (0%)
7. feb. 20263.144 kr6 kr (0%)
4. feb. 20263.138 kr30 kr (1%)
2. feb. 20263.168 kr24 kr (1%)
29. jan. 20263.144 kr24 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret