Gå til hovedindhold

20 stk JA-US 90-55 membrandåse udendørs, 82x49x35 mm, antracit

Ja-usEludstyrEAN: 5703770004623
Pris fra 50,23 krtil 1.340 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.289,77 kr (96% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 20 stk JA-US 90-55 membrandåse udendørs, 82x49x35 mm, antracit og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 50.23 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
JA-US membrandåse antracit IP55
50,23 kr
Til butik
JA-US membrandåse antracit IP55 billede

Produktinformation

JA-US membrandåse i antracit med IP55-klassificering er en robust samledåse designet til udendørs installationer, der kræver pålidelig beskyttelse mod støv og vand. Med sine præcise dimensioner på 82x49x35 mm og en alsidig konstruktion understøtter den ka...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vare 1
EAN: 5703770004623
Varenr.: 15255002349894
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
JA-US IP55 MEMBRANDÅSE ANTRASIT - (10 stk.)
479 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
20 stk JA-US 90-55 membrandåse IP55 på 82x49x35 mm i antracit
1.198 kr
Til butik
20 stk JA-US 90-55 membrandåse IP55 på 82x49x35 mm i antracit billede

Produktinformation

Universaldåse til udendørs brug JA-US universaldåse i type IP55 tilbyder en lang række anvendelsesmuligheder. Der kan anvendes kabler og ledninger med en tykkelse på Ø3-13,5 mm. IP55 gør det muligt at anvende membrandåsen udendørs. Membrandåsen har 10 ind...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ja-us
Kategori: Forgreningsmateriel
Farve: anthracite
Størrelse: 82x49x35 mm
EAN: 5703770004623
Varenr.: 9021000462
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
20 stk JA-US 90-55 membrandåse udendørs, 82x49x35 mm, antracit
1.280 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
20 stk JA-US 90-55 membrandåse, 82x49 mm, antracit
1.320 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
20 stk JA-US 90-55 membrandåse, 82x49 mm, antracit
1.340 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 20 stk JA-US 90-55 membrandåse udendørs, 82x49x35 mm, antracit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 20 stk JA-US 90-55 membrandåse udendørs, 82x49x35 mm, antracit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-NETSALG50,23 kr50,23 krKøb
2CS MEGASTORE DK479 kr518 krKøb
3LavprisEl1.198 kr1.198 krKøb
4Greenline1.280 kr1.280 krKøb
5BilligVVS DK1.320 kr1.320 krKøb
6LavprisVVS1.340 kr1.340 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 20 stk JA-US 90-55 membrandåse udendørs, 82x49x35 mm, antracit

PriceData har fulgt prisen på 20 stk JA-US 90-55 membrandåse udendørs, 82x49x35 mm, antracit i 174 dage. Laveste pris i perioden er 50,23 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 309 kr.

Den nuværende pris på 50,23 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for 20 stk JA-US 90-55 membrandåse udendørs, 82x49x35 mm, antracit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for 20 stk JA-US 90-55 membrandåse udendørs, 82x49x35 mm, antracit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. mar. 202650,23 kr450,77 kr (90%)
3. mar. 2026501 kr450,77 kr (897%)
3. feb. 202650,23 kr450,77 kr (90%)
2. feb. 2026501 kr450,77 kr (897%)
1. feb. 202650,23 kr450,77 kr (90%)
30. jan. 2026501 kr98 kr (16%)
27. jan. 2026599 kr548,77 kr (1093%)
21. jan. 202650,23 kr17,57 kr (26%)
14. jan. 202667,8 kr501,2 kr (88%)
13. jan. 2026569 kr501,2 kr (739%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret