Gå til hovedindhold

Boligcenter Quilts & Duvets Hvid 135 x 220 cm Microfiber

BoligcenterSengetæpperEAN: 8721158289186
Pris fra 409 krtil 430 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (5% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 385 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Quilts & Duvets Hvid 135 x 220 cm Microfiber og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 409 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Quilts & Duvets Hvid 135 x 220 cm Microfiber
-31%409 kr
Før 592 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Quilts & Duvets Hvid 135 x 220 cm Microfiber billede

Produktinformation

Denne 2-i-1 quiltede dyne handler om at kombinere stil og praktisk anvendelse, og den sætter et flot præg på dit soveværelse. Den er perfekt til brug året rundt og har et smart klipsystem, der giver dig mulighed for at fastgøre lagene for ekstra varme eller adskille dem for en lettere dækning. Det quiltede design skaber en indbydende atmosfære, der passer til enhver slags indretning, uanset om du er til det minimalistiske eller klassiske look. Dens lette design hænger flot over sengen og giver både komfort og visuel appel. Fin Mikrofiber Kvalitet: Dyne lavet af premium mikrofiber, som føles super blød og minder om dun. Den er let og åndbar, perfekt til komfort og stærk nok til at holde til slid. Dette holdbare stof ser godt ud og fungerer fint over tid, perfekt til dem der sover uroligt og gerne vil have et hyggeligt soveværelse. Plus, den er nem at vedligeholde.Klipsystem: Denne dyne har et praktisk klipsystem, der gør det nemt at justere ved at fastgøre eller adskille lagene. Det giver dig let dækning på varme nætter og dejlig varme på kolde aftener. Denne funktion gør, at du hurtigt kan tilpasse dig vejret og sikre maksimal komfort hele året rundt.Æstetisk Quiltet Struktur: Box-stitch quiltningen holder fyldet jævnt fordelt, så der ikke er klumper, og giver et rent og pænt look. Hver quiltboks er 29 x 29 cm, hvilket tilføjer til dynernes visuelle charme og struktur. Designet sørger for et klassisk, flot look, der passer ind i enhver indretningsstil.Brug året rundt: Dyne, der fungerer til alle fire årstider. Den tilpasser sig, hvad end årstiden byder på. Den sikrer dig komfort uanset vejret, så den er både økonomisk og praktisk for dem, der ønsker sengetøj til hele året. Perfekt til dem, der vil have båd komfort og stil.Problemfri Vedligeholdelse: Maskinvaskbar ved 30°C, denne dyne er nem at tage sig af. Bare husk at adskille lagene før vask for en grundigere rengøring, så dynele...

Produktspecifikationer

Kategori: Sengetæpper
Vægt: 3.44g
EAN: 8721158289186
Varenr.: 1705554
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
2-i-1 Dyne Hvid 220 x 135 x 8 cm Polyester
-17%410 kr
Før 495 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
2-i-1 Dyne Hvid 220 x 135 x 8 cm Polyester billede

Produktinformation

Denne flexible 2-i-1 dyne er det perfekte valg, når komfort og funktionalitet skal gå op i en højere enhed. Med et strejf af moderne elegance passer den perfekt ind i enhver soveværelsesindretning og skaber en ren og blød atmosfære. Den glatte tekstur er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Quilttæpper & sengetæpper
EAN: 8721158289186
Varenr.: 9920621085001
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Quilts & Duvets Hvid 135 x 220 cm Microfiber
-30%430 kr
Før 612 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Quilts & Duvets Hvid 135 x 220 cm Microfiber billede

Produktinformation

Denne 2-i-1 quiltede dyne handler om at kombinere stil og praktisk anvendelse, og den sætter et flot præg på dit soveværelse. Den er perfekt til brug året rundt og har et smart klipsystem, der giver dig mulighed for at fastgøre lagene for ekstra varme eller adskille dem for en lettere dækning. Det quiltede design skaber en indbydende atmosfære, der passer til enhver slags indretning, uanset om du er til det minimalistiske eller klassiske look. Dens lette design hænger flot over sengen og giver både komfort og visuel appel. Fin Mikrofiber Kvalitet: Dyne lavet af premium mikrofiber, som føles super blød og minder om dun. Den er let og åndbar, perfekt til komfort og stærk nok til at holde til slid. Dette holdbare stof ser godt ud og fungerer fint over tid, perfekt til dem der sover uroligt og gerne vil have et hyggeligt soveværelse. Plus, den er nem at vedligeholde.Klipsystem: Denne dyne har et praktisk klipsystem, der gør det nemt at justere ved at fastgøre eller adskille lagene. Det giver dig let dækning på varme nætter og dejlig varme på kolde aftener. Denne funktion gør, at du hurtigt kan tilpasse dig vejret og sikre maksimal komfort hele året rundt.Æstetisk Quiltet Struktur: Box-stitch quiltningen holder fyldet jævnt fordelt, så der ikke er klumper, og giver et rent og pænt look. Hver quiltboks er 29 x 29 cm, hvilket tilføjer til dynernes visuelle charme og struktur. Designet sørger for et klassisk, flot look, der passer ind i enhver indretningsstil.Brug året rundt: Dyne, der fungerer til alle fire årstider. Den tilpasser sig, hvad end årstiden byder på. Den sikrer dig komfort uanset vejret, så den er både økonomisk og praktisk for dem, der ønsker sengetøj til hele året. Perfekt til dem, der vil have båd komfort og stil.Problemfri Vedligeholdelse: Maskinvaskbar ved 30°C, denne dyne er nem at tage sig af. Bare husk at adskille lagene før vask for en grundigere rengøring, så dynelevetiden forlænger sig. Den er hurtig at få ren og praktisk for travle mennesker, der ikke gider at bruge tid på vedligeholdelse. Farve: HvidMateriale: MicrofiberSamlede dimensioner: 135 x 220 CM (W x L)Vægt: 2.8 kgIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x 2-i-1 dyneAntal varer: 1...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengetæpper
Størrelse: 135 x 220 cm
Vægt: 3.44g
EAN: 8721158289186
Varenr.: 1705554
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Quilts & Duvets Hvid 135 x 220 cm Microfiber
-30%430 kr
Før 612 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Quilts & Duvets Hvid 135 x 220 cm Microfiber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Quilts & Duvets Hvid 135 x 220 cm Microfiber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK409 kr409 krKøb
2DesignShoppen410 kr410 krKøb
3Livera DK430 kr499 krKøb
4Vivas DK430 kr499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Quilts & Duvets Hvid 135 x 220 cm Microfiber

PriceData har fulgt prisen på Quilts & Duvets Hvid 135 x 220 cm Microfiber i 140 dage. Laveste pris i perioden er 350 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 400 kr.

Den nuværende pris på 409 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Quilts & Duvets Hvid 135 x 220 cm Microfiber. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Quilts & Duvets Hvid 135 x 220 cm Microfiber de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026409 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026410 kr39 kr (9%)
18. apr. 2026449 kr39 kr (10%)
17. apr. 2026410 kr39 kr (9%)
16. apr. 2026449 kr39 kr (10%)
6. apr. 2026410 kr3 kr (1%)
1. apr. 2026413 kr
30. mar. 2026413,27 kr28,27 kr (7%)
28. mar. 2026385 kr64 kr (14%)
26. mar. 2026449 kr64 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret