Gå til hovedindhold

1852 VHF stik PL259 til 6mm kabel RG58, crimpning, 2-pak - 1114608

1852Antenne – tilbehørEAN: 5707400753332
Pris fra 48 krtil 58 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 10 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 40 kr 30. maj

Sammenlign priser på 1852 VHF stik PL259 til 6mm kabel RG58, crimpning, 2-pak - 1114608 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 48 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
1852 VHF stik PL259 til 6mm kabel RG58, crimpning, 2-pak
-17%48 kr
Før 58 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
1852 VHF stik PL259 til 6mm kabel RG58, crimpning, 2-pak billede

Produktinformation

Antennestik, VHF stik PL259

Produktspecifikationer

Mærke: 1852
Kategori: Tilbehør til antenner
EAN: 5707400753332
Varenr.: 53935735669065
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
1852 VHF kontakt PL259 til 6mm kabel RG58, crimpning, 2-pack
50 kr
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
1852 VHF stik PL259 til 6mm kabel RG58, crimpning, 2-pak - 1114608
58 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1852 VHF stik PL259 til 6mm kabel RG58, crimpning, 2-pak - 1114608 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1852 VHF stik PL259 til 6mm kabel RG58, crimpning, 2-pak - 1114608 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk48 kr48 krKøb
2Watski DK50 kr50 krKøb
3Anyparts58 kr58 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 1852 VHF stik PL259 til 6mm kabel RG58, crimpning, 2-pak - 1114608

PriceData har fulgt prisen på 1852 VHF stik PL259 til 6mm kabel RG58, crimpning, 2-pak - 1114608 i 86 dage. Laveste pris i perioden er 40 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 51 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 47 kr.

Den nuværende pris på 48 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for 1852 VHF stik PL259 til 6mm kabel RG58, crimpning, 2-pak - 1114608. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for 1852 VHF stik PL259 til 6mm kabel RG58, crimpning, 2-pak - 1114608 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202648 kr8 kr (20%)
30. maj 202640 kr8 kr (17%)
25. maj 202648 kr2 kr (4%)
1. apr. 202650 kr1 kr (2%)
9. mar. 202651 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret