Gå til hovedindhold

1852 trekantet tube pakke med pumpe & tov - 1191961

1852LegetøjEAN: 5707400234213
Pris fra 862 krtil 1.019 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 157 kr (15% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 799 kr 27. apr.

Sammenlign priser på 1852 trekantet tube pakke med pumpe & tov - 1191961 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 862 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
1852 trekantet tube pakke med pumpe & tov
-15%862 kr
Før 1.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
1852 trekantet tube pakke med pumpe & tov billede

Produktinformation

Komplet træktube-pakke til én person 1852 trekantet tube pakke er en komplet pakke til sjov vandsport bag motorbåden. Den trekantede tube er til én person og egner sig særligt godt til børn og unge, der vil prøve kræfter med tubekørsel for første gang. Hv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 1852
Kategori: Tubes
EAN: 5707400234213
Varenr.: 53936324641097
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
1852 Trekantet Tube Vandsporttube med Pumpe Og Tov
866 kr
Til butik
Gå til SURFMORE.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
1852 Trekantet Water Tube pakke
999 kr
Til butik
1852 Trekantet Water Tube pakke billede

Produktinformation

Klar til fart og grin på vandet? Denne 1852 Water Tube til én person er designet med 4 bløde skumhåndtag, der sikrer godt greb, når tempoet stiger. Med en diameter på 137 cm får du en stabil og sjov tube, der er nem at spænde efter båden. Slidstærk kvalit...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 1852 Marine
Kategori: Surfing
Størrelse: One-size
EAN: 5707400234213
Varenr.: 58042623263069
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
1852 trekantet tube pakke med pumpe & tov - 1191961
1.019 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1852 trekantet tube pakke med pumpe & tov - 1191961 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1852 trekantet tube pakke med pumpe & tov - 1191961 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk862 kr862 krKøb
2Watski DK866 kr866 krKøb
3SURFMORE.dk999 kr999 krKøb
4Anyparts1.019 kr1.019 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 1852 trekantet tube pakke med pumpe & tov - 1191961

PriceData har fulgt prisen på 1852 trekantet tube pakke med pumpe & tov - 1191961 i 107 dage. Laveste pris i perioden er 799 kr (registreret d. 26. marts 2026), højeste er 999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 862 kr.

Den nuværende pris på 862 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for 1852 trekantet tube pakke med pumpe & tov - 1191961. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for 1852 trekantet tube pakke med pumpe & tov - 1191961 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026862 kr4 kr (0%)
20. maj 2026866 kr5 kr (1%)
17. maj 2026861 kr5 kr (1%)
14. maj 2026866 kr
12. maj 2026866,15 kr1,85 kr (0%)
11. maj 2026868 kr1,85 kr (0%)
9. maj 2026866,15 kr16,15 kr (2%)
8. maj 2026850 kr18 kr (2%)
7. maj 2026868 kr18 kr (2%)
3. maj 2026850 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret