Gå til hovedindhold

1852 Marine Redningsvest 100N - Orange - 40-60 kg

1852LegetøjEAN: 5707400343021
Pris fra 194 krtil 259 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 65 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 1852 Marine Redningsvest 100N - Orange - 40-60 kg og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 194 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
1852 redningsvest 40-60 kg 100N
-25%194 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
1852 redningsvest 40-60 kg 100N billede

Produktinformation

Redningsvest til børn og lettere voksne 1852 redningsvest 100N er en klassisk redningsvest til personer på 40-60 kg. Den orange farve giver høj synlighed på vandet, og vesten er CE-godkendt til kystnær sejlads og fritidsbrug på båd og kajak. Konstruktion...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 1852
Kategori: Redningsveste
EAN: 5707400343021
Varenr.: 53936234430793
Gå til SURFMORE.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
1852 Marine Redningsvest 100N - Orange - 40-60 kg
-50%199 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
1852 Marine Redningsvest 100N - Orange - 40-60 kg billede

Produktinformation

1852 Marine 100N er en klassisk og pålidelig redningsvest til fritidsbrug på vandet. Den klare orange farve og de integrerede reflekser øger synligheden markant, hvis uheldet er ude. Vesten er udstyret med lynlås, justerbar skridtgjord og fløjte, så du få...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 1852 Marine
Kategori: Surfing
Størrelse: 40-60 kg
EAN: 5707400343021
Varenr.: 62460390375773
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
1852 redningsvest 40-60 kg 100N
-5%246 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
1852 redningsvest 40-60 kg 100N billede

Produktinformation

Leveres med reflekser, skridtgjord, fløjte og lynlås.209377 - 1852 redningsvest 10-20 kg baby 100nBrand: 1852Farve: OrangeOpdrift: 100 NStørrelse: 10 - 20 kg209378 - 1852 redningsvest 20-30 kg 100nBrand: 1852Farve: OrangeOpdrift: 100 NStørrelse: 20 - 30 kg209379 - 1852 redningsvest 30-40 kg 100nBrand: 1852Farve: OrangeOpdrift: 100 NStørrelse: 30 - 40 kg209381 - 1852 redningsvest 60-70 kg 100NBrand: 1852Farve: OrangeOpdrift: 100 NStørrelse: 60 - 70 kg209382 - 1852 redningsvest 70-90 kg 100nBrand: 1852Farve: OrangeOpdrift: 100 NStørrelse: 70 - 90 kg209383 - 1852 redningsvest 90+ kg 100nBrand: 1852Farve: OrangeOpdrift: 100 NStørrelse: 90+ kg209384 - 1852 redningsvest baby 3-10 kg 100nBrand: 1852Farve: OrangeOpdrift: 100 NStørrelse: 3 - 10 kg209380 - 1852 redningsvest 40-60 kg 100NBrand: 1852Farve: OrangeOpdrift: 100 NStørrelse: 40 - 60 kg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Redningsveste, sejlerveste og padleveste
Artikel nr.: 1188641
EAN: 5707400343021
Varenr.: 209380
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
1852 redningsvest 40-60 kg 100N - 1188641
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1852 Marine Redningsvest 100N - Orange - 40-60 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1852 Marine Redningsvest 100N - Orange - 40-60 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk194 kr194 krKøb
2SURFMORE.dk199 kr199 krKøb
3Watski DK246 kr246 krKøb
4Anyparts259 kr259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 1852 Marine Redningsvest 100N - Orange - 40-60 kg

PriceData har fulgt prisen på 1852 Marine Redningsvest 100N - Orange - 40-60 kg i 91 dage. Laveste pris i perioden er 194 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 211 kr.

Den nuværende pris på 194 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for 1852 Marine Redningsvest 100N - Orange - 40-60 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for 1852 Marine Redningsvest 100N - Orange - 40-60 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026194 kr1 kr (1%)
27. maj 2026195 kr4 kr (2%)
25. maj 2026199 kr4,6 kr (2%)
14. maj 2026194,4 kr
12. maj 2026195 kr4 kr (2%)
11. maj 2026199 kr4 kr (2%)
8. maj 2026195 kr4 kr (2%)
28. apr. 2026199 kr4 kr (2%)
27. apr. 2026195 kr4 kr (2%)
26. apr. 2026199 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret