Gå til hovedindhold

vrige 150cm 48W CCT justerbar LED armatur, Gennemfortrådet - Kan seriekobles - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : 3-i-1

vrigeLED armaturEAN: 5999097975962
Pris fra 171 krtil 177 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 6 kr (3% besparelse)

Sammenlign priser på 150cm 48W CCT justerbar LED armatur, Gennemfortrådet - Kan seriekobles - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : 3-i-1 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 171 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
150cm 48W CCT justerbar LED armatur, Gennemfortrådet - Kan seriekobles - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : 3-i-1
171 kr
Til butik
150cm 48W CCT justerbar LED armatur, Gennemfortrådet - Kan seriekobles - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : 3-i-1 billede

Produktinformation

Estimerede antal lyskilder (Ved monteringshøjde 2,4 m): Opbevaringsrum (100 lux)Garage (min 200 lux)Industrielt arbejde (min 300 lux)Præcisionsarbejde (500 lux)10 m21 stk.1 stk.2 stk.2 stk.25 m21 stk.2 stk.3 stk.5 stk.100 m24 stk.7 stk.10 stk.16 stk.500 m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LED armatur
EAN: 5999097975962
Varenr.: 30116
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LED armatur, 48W, 150 cm, seriekobling, 230V, CCT justerbar
171 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
150cm 48W CCT justerbar LED armatur, Gennemfortrådet - Kan seriekobles - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : 3-i-1
171 kr
Til butik
150cm 48W CCT justerbar LED armatur, Gennemfortrådet - Kan seriekobles - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : 3-i-1 billede

Produktinformation

Komplet LED armatur CCT justerbar med integreret lyskilde, leveres inklusiv monteringsklips for nem montering. Armaturet tilsluttes direkte til 230V via formonterede samlemuffer, hvilket gør installationen enkel og hurtig. Med en lysstyrke på4800 lumenopl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LED armatur
EAN: 5999097975962
Varenr.: 30116
Gå til PlusLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
150cm Fladt LED Armatur - CCT - 4800lm - 48W - IP20
177 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 150cm 48W CCT justerbar LED armatur, Gennemfortrådet - Kan seriekobles - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : 3-i-1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 150cm 48W CCT justerbar LED armatur, Gennemfortrådet - Kan seriekobles - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : 3-i-1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store171 kr171 krKøb
2WATTOO.DK171 kr171 krKøb
3DetLED.dk171 kr171 krKøb
4PlusLED.dk177 kr177 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 150cm 48W CCT justerbar LED armatur, Gennemfortrådet - Kan seriekobles - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : 3-i-1

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret