Gå til hovedindhold

vrige 120cm 30W CCT justerbar LED armatur, Gennemfortrådet - Kan seriekobles - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : 3-i-1

vrigeLED armaturEAN: 5999097975986
Pris fra 109 krtil 129 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (16% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 120cm 30W CCT justerbar LED armatur, Gennemfortrådet - Kan seriekobles - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : 3-i-1 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
120cm 30W CCT justerbar LED armatur, Gennemfortrådet - Kan seriekobles - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : 3-i-1
-23%109 kr
Før 141 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
120cm 30W CCT justerbar LED armatur, Gennemfortrådet - Kan seriekobles - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : 3-i-1 billede

Produktinformation

Estimerede antal lyskilder (Ved monteringshøjde 2,4 m): Opbevaringsrum (100 lux)Garage (min 200 lux)Industrielt arbejde (min 300 lux)Præcisionsarbejde (500 lux)10 m21 stk.2 stk.2 stk.3 stk.25 m22 stk.3 stk.5 stk.8 stk.100 m25 stk.10 stk.15 stk.25 stk.500...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LED armatur
EAN: 5999097975986
Varenr.: 30074
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
120cm 30W CCT justerbar LED armatur, Gennemfortrådet - Kan seriekobles - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : 3-i-1
-23%109 kr
Før 141 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
120cm 30W CCT justerbar LED armatur, Gennemfortrådet - Kan seriekobles - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : 3-i-1 billede

Produktinformation

Komplet LED armatur CCT justerbar med integreret lyskilde, leveres inklusiv monteringsklips for nem montering. Armaturet tilsluttes direkte til 230V via formonterede samlemuffer, hvilket gør installationen enkel og hurtig. Med en lysstyrke på 3000 lumen o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LED armatur
EAN: 5999097975986
Varenr.: 30074
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
CCT justerbar 30W LED armatur - 120cm, seriekobling, 230V, 3000lm, RA80
109 kr
Til butik
Gå til PlusLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
120cm Fladt LED Armatur - CCT - 3000lm - 30W - IP20
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 120cm 30W CCT justerbar LED armatur, Gennemfortrådet - Kan seriekobles - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : 3-i-1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 120cm 30W CCT justerbar LED armatur, Gennemfortrådet - Kan seriekobles - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : 3-i-1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store109 kr109 krKøb
2DetLED.dk109 kr109 krKøb
3WATTOO.DK109 kr109 krKøb
4PlusLED.dk129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 120cm 30W CCT justerbar LED armatur, Gennemfortrådet - Kan seriekobles - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : 3-i-1

PriceData har fulgt prisen på 120cm 30W CCT justerbar LED armatur, Gennemfortrådet - Kan seriekobles - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : 3-i-1 i 67 dage. Laveste pris i perioden er 109 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 141 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 132 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for 120cm 30W CCT justerbar LED armatur, Gennemfortrådet - Kan seriekobles - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : 3-i-1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for 120cm 30W CCT justerbar LED armatur, Gennemfortrådet - Kan seriekobles - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : 3-i-1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026109 kr32 kr (23%)
1. maj 2026141 kr12 kr (9%)
14. apr. 2026129 kr12 kr (9%)
13. apr. 2026141 kr12 kr (9%)
30. mar. 2026129 kr12 kr (9%)
29. mar. 2026141 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret