Gå til hovedindhold

Viega 1.1/4 x 3/4" Rødgods Silicium Bronze reduktionsmuffe

ViegaRørstykkerEAN: 4015211266431
Pris fra 107 krtil 182,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 75,5 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 104 kr 17. apr.

Sammenlign priser på 1.1/4 x 3/4" Rødgods Silicium Bronze reduktionsmuffe og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 107 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega formmuffe 1 1/4"x3/4" rødgods silicium bronze
107 kr
Til butik
Viega formmuffe 1 1/4"x3/4" rødgods silicium bronze billede

Produktinformation

Reduktionsmuffe - Rødgods eller silicium bronze - Rp-gevind - Kantet.

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Fittings
Artikel nr.: 266431
EAN: 4015211266431
Varenr.: 3274496
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1.1/4 x 3/4" Rødgods Silicium Bronze reduktionsmuffe
166,75 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rødgods formmuffe 1 1/4 x 3/4
182,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1.1/4 x 3/4" Rødgods Silicium Bronze reduktionsmuffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1.1/4 x 3/4" Rødgods Silicium Bronze reduktionsmuffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK107 kr146 krKøb
2EL-GROSSISTEN166,75 kr166,75 krKøb
3MaintainIt182,5 kr182,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 1.1/4 x 3/4" Rødgods Silicium Bronze reduktionsmuffe

PriceData har fulgt prisen på 1.1/4 x 3/4" Rødgods Silicium Bronze reduktionsmuffe i 174 dage. Laveste pris i perioden er 104 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 110 kr.

Den nuværende pris på 107 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for 1.1/4 x 3/4" Rødgods Silicium Bronze reduktionsmuffe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for 1.1/4 x 3/4" Rødgods Silicium Bronze reduktionsmuffe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026107 kr7 kr (6%)
27. maj 2026114 kr7 kr (7%)
29. apr. 2026107 kr1 kr (1%)
27. apr. 2026106 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026105 kr1 kr (1%)
17. apr. 2026104 kr9 kr (8%)
9. apr. 2026113 kr1 kr (1%)
7. jan. 2026112 kr4 kr (4%)
31. dec. 2025108 kr2 kr (2%)
13. dec. 2025110 kr9 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret