Gå til hovedindhold

Viega Nippelmuffe, 1 1/4" x 3/4", rdgods, Silicium Bronze

ViegaSanitetEAN: 4015211267568
Pris fra 49 krtil 89 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nippelmuffe, 1 1/4" x 3/4", rdgods, Silicium Bronze og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega nippelmuffe 1 1/4 x 3/4 rødgods
49 kr
Til butik
Viega nippelmuffe 1 1/4 x 3/4 rødgods billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 267568
EAN: 4015211267568
Varenr.: 3343286
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Nippelmuffe, 1 1/4" x 3/4", rdgods, Silicium Bronze
52,5 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Nippelmuffe 1 1/4" x 3/4" rødgods
54 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rødgods nippelmuffe 1 1/4x3/4
57,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1.1/4" x 3/4" nippelmuffe, rødgods Silicium Bronze
61,51 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rødgods nippelmuffe, 1 1/4" x 3/4"
85 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rødgods nippelmuffe, 1 1/4" x 3/4"
85 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rødgods nippelmuffe, 1 1/4" x 3/4"
89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nippelmuffe, 1 1/4" x 3/4", rdgods, Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nippelmuffe, 1 1/4" x 3/4", rdgods, Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK49 kr88 krKøb
2WATTOO.DK52,5 kr52,5 krKøb
3Proshop DK54 kr93 krKøb
4MaintainIt57,5 kr57,5 krKøb
5EL-GROSSISTEN61,51 kr61,51 krKøb
6CompletVVS85 kr85 krKøb
7LavprisVVS85 kr85 krKøb
8BilligVVS DK89 kr89 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nippelmuffe, 1 1/4" x 3/4", rdgods, Silicium Bronze

PriceData har fulgt prisen på Nippelmuffe, 1 1/4" x 3/4", rdgods, Silicium Bronze i 181 dage. Laveste pris i perioden er 47 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 52,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 49 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Nippelmuffe, 1 1/4" x 3/4", rdgods, Silicium Bronze. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Nippelmuffe, 1 1/4" x 3/4", rdgods, Silicium Bronze de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202649 kr1 kr (2%)
28. maj 202650 kr1 kr (2%)
27. maj 202651 kr1 kr (2%)
26. maj 202650 kr2,15 kr (4%)
25. maj 202652,15 kr3,15 kr (6%)
22. maj 202649 kr1 kr (2%)
21. maj 202650 kr1 kr (2%)
19. maj 202649 kr1 kr (2%)
18. maj 202650 kr1 kr (2%)
16. maj 202651 kr2 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret