Gå til hovedindhold

Dallmer 1.1/2" x 50 mm Tilslutningsrør med studsafgang

DallmerRørforbindereEAN: 4001636070227
Pris fra 36 krtil 42 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 6 kr (14% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 1.1/2" x 50 mm Tilslutningsrør med studsafgang og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 36 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Tilslutningsrr m. studs - 50 mm x 1 1/2"
36 kr
Til butik
Tilslutningsrr m. studs - 50 mm x 1 1/2" billede

Produktspecifikationer

Mærke: Dallmer
Kategori: WATTOO.DK VVS Aflb & kloak Vandlse Til kkkenvasken
EAN: 4001636070227
Varenr.: 188684000
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PP tilslutningsrør 1 1/2", 1 studs
36 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1.1/2" x 50 mm Tilslutningsrør med studsafgang
36,84 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
PP tilslutningsrør 1 1/2", 1 studs
39 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
PP tilslutningsrør 1 1/2", 1 studs
42 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1.1/2" x 50 mm Tilslutningsrør med studsafgang koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1.1/2" x 50 mm Tilslutningsrør med studsafgang koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK36 kr36 krKøb
2LavprisVVS36 kr36 krKøb
3EL-GROSSISTEN36,84 kr36,84 krKøb
4CompletVVS39 kr39 krKøb
5BilligVVS DK42 kr42 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 1.1/2" x 50 mm Tilslutningsrør med studsafgang

PriceData har fulgt prisen på 1.1/2" x 50 mm Tilslutningsrør med studsafgang i 181 dage. Laveste pris i perioden er 33 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 36 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for 1.1/2" x 50 mm Tilslutningsrør med studsafgang. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for 1.1/2" x 50 mm Tilslutningsrør med studsafgang de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202636 kr
24. maj 202636,84 kr
23. maj 202637 kr
21. maj 202636,84 kr1,16 kr (3%)
3. mar. 202638 kr1 kr (3%)
1. mar. 202639 kr2 kr (5%)
27. feb. 202637 kr1 kr (3%)
25. feb. 202638 kr1 kr (3%)
23. feb. 202639 kr2 kr (5%)
21. feb. 202637 kr2 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret