Gå til hovedindhold

Dallmer 1.1/2" x 40 mm Tilslutningsrør med dobbelt studs

DallmerRørforbindereEAN: 4001636080219
Pris fra 47 krtil 69 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 22 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 1.1/2" x 40 mm Tilslutningsrør med dobbelt studs og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 47 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tilslutningsrør med 2 studser 1 1/2 ", hvid
47 kr
Til butik
Tilslutningsrør med 2 studser 1 1/2 ", hvid billede

Produktinformation

Tilslutningsrør med to afgangstudseri hvid med 1 1/2" omløber og 40 mm afgang - for tilslutning til køkkenvask.

Produktspecifikationer

Mærke: Dallmer
Kategori: Køkkenvaske
Farve: white
Størrelse: 40 mm
EAN: 4001636080219
Varenr.: 188687040
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1.1/2" x 40 mm Tilslutningsrør med dobbelt studs
47,56 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Tilslutningsrr m. dobbelt studs - 40 mm x 1"
58 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tilslutningsrør med 2 studser 1 1/2 ", hvid
65 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Tilslutningsrør med 2 studser 1 1/2 ", hvid
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1.1/2" x 40 mm Tilslutningsrør med dobbelt studs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1.1/2" x 40 mm Tilslutningsrør med dobbelt studs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS47 kr47 krKøb
2EL-GROSSISTEN47,56 kr47,56 krKøb
3WATTOO.DK58 kr58 krKøb
4BilligVVS DK65 kr65 krKøb
5CompletVVS69 kr69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 1.1/2" x 40 mm Tilslutningsrør med dobbelt studs

PriceData har fulgt prisen på 1.1/2" x 40 mm Tilslutningsrør med dobbelt studs i 167 dage. Laveste pris i perioden er 47 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 58 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 54 kr.

Den nuværende pris på 47 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for 1.1/2" x 40 mm Tilslutningsrør med dobbelt studs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for 1.1/2" x 40 mm Tilslutningsrør med dobbelt studs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202647 kr
24. maj 202647,56 kr8,44 kr (15%)
23. maj 202656 kr8,44 kr (18%)
21. maj 202647,56 kr7,57 kr (14%)
7. maj 202655,13 kr
6. maj 202656 kr
23. apr. 202655,13 kr
22. apr. 202656 kr
19. apr. 202655,13 kr
18. apr. 202656 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret