Gå til hovedindhold

Viega 1.1/2" Vinkel 45° muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze

ViegaRørstykkerEAN: 4015211448288
Pris fra 373 krtil 443,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 70,75 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 358 kr 6. maj

Sammenlign priser på 1.1/2" Vinkel 45° muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 373 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Vinkel 1 1/2 rødgods 45 grader muffe/nippel
373 kr
Til butik
VIEGA Vinkel 1 1/2 rødgods 45 grader muffe/nippel billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 448288
EAN: 4015211448288
Varenr.: 5112238
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Bøjning 45° muffe/nippel 1 1/2" rødgods
390 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1.1/2" Vinkel 45° muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze
405,85 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rødgods vinkel mf/np 45gr 1 1/2
443,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1.1/2" Vinkel 45° muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1.1/2" Vinkel 45° muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK373 kr412 krKøb
2Proshop DK390 kr429 krKøb
3EL-GROSSISTEN405,85 kr405,85 krKøb
4MaintainIt443,75 kr443,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 1.1/2" Vinkel 45° muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze

PriceData har fulgt prisen på 1.1/2" Vinkel 45° muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze i 153 dage. Laveste pris i perioden er 358 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 390 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 372 kr.

Den nuværende pris på 373 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for 1.1/2" Vinkel 45° muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for 1.1/2" Vinkel 45° muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026373 kr12 kr (3%)
12. maj 2026361 kr3 kr (1%)
6. maj 2026358 kr15 kr (4%)
5. maj 2026373 kr15 kr (4%)
30. apr. 2026358 kr15 kr (4%)
31. jan. 2026373 kr17 kr (4%)
20. jan. 2026390 kr1 kr (0%)
7. jan. 2026389 kr14 kr (4%)
31. dec. 2025375 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret