Gå til hovedindhold

EL-Grossisten 1.1/2" Grenrør til dobbelt køkken vask hvid

EL-GrossistenSanitetEAN: 4015211104917
Pris fra 86,14 krtil 140 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 53,86 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 1.1/2" Grenrør til dobbelt køkken vask hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 86.14 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1.1/2" Grenrør til dobbelt køkken vask hvid
86,14 kr
Til butik
1.1/2" Grenrør til dobbelt køkken vask hvid billede

Produktinformation

1.1/2 Grenrør til dobbelt køkkenvask, Hvid Afløbsforbindelse, til dobbelt køkkenvask, med eksentrisk afgang, med spildevands-slangetilslutning, med højdeudligningsstykke,

Produktspecifikationer

EAN: 4015211104917
Varenr.: 15844150542671
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
1.1/2 Grenrør til dobbelt køkken vask hvid
95 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Pp Grenrør Hvid 1.1/2 T/vask
140 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1.1/2" Grenrør til dobbelt køkken vask hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1.1/2" Grenrør til dobbelt køkken vask hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN86,14 kr86,14 krKøb
2CS MEGASTORE DK95 kr134 krKøb
3vvsfittings.dk140 kr140 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 1.1/2" Grenrør til dobbelt køkken vask hvid

PriceData har fulgt prisen på 1.1/2" Grenrør til dobbelt køkken vask hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 86,14 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 128,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 103 kr.

Den nuværende pris på 86,14 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for 1.1/2" Grenrør til dobbelt køkken vask hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for 1.1/2" Grenrør til dobbelt køkken vask hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202686,14 kr8,86 kr (9%)
23. maj 202695 kr8,86 kr (10%)
7. maj 202686,14 kr8,86 kr (9%)
6. maj 202695 kr8,86 kr (10%)
23. apr. 202686,14 kr8,86 kr (9%)
22. apr. 202695 kr8,86 kr (10%)
19. apr. 202686,14 kr8,86 kr (9%)
18. apr. 202695 kr8,86 kr (10%)
15. apr. 202686,14 kr8,86 kr (9%)
14. apr. 202695 kr8,86 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret