Gå til hovedindhold

LEDlife 10m 12,5W/m Dot-free COB-LED strip RA95 - 24V DC, IP20, 480 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Varm

LEDlifeTilbehørEAN: 5740031817080
Pris fra 260 kr
5 forhandlere

Sammenlign priser på 10m 12,5W/m Dot-free COB-LED strip RA95 - 24V DC, IP20, 480 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Varm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 260 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
10m 12,5W/m Dot-free COB-LED strip RA95 - 24V DC, IP20, 480 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Varm
260 kr
Til butik
10m 12,5W/m Dot-free COB-LED strip RA95 - 24V DC, IP20, 480 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Varm billede

Produktinformation

10m Dot-free COB-LED strip med høj farvegengivelse Denne 10 meter lange COB-LED strip er udviklet til krævende belysningsopgaver, hvor en jævn og ensartet lysflade er påkrævet. Med 480 dioder per meter elimineres synlige lyspunkter fuldstændigt, hvilket s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: Enkeltfarvet LED strips 24V COB
EAN: 5740031817080
Varenr.: 31889
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
COB LED strip, dot-fri, 24V, 480 LED pr. meter, 12,5W/m, IP20, Ra95, 3000K, 10 meter
260 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
10m 12,5W/m Dot-free COB-LED strip RA95 - 24V DC, IP20, 480 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Varm
260 kr
Til butik
10m 12,5W/m Dot-free COB-LED strip RA95 - 24V DC, IP20, 480 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Varm billede

Produktinformation

Enkeltfarvet hvid COB LED strip med 480 LED&aposer per meter. Denne COB LED er med særligpunktfri(Dot-free) teknologi, hvilket betyder at hver enkelt diode er fuldstændig skjult. Opgrader dit belysningssetup med vores innovative 12,5W/m Dot-free COB-LED s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: Enkeltfarvet LED strips 24V COB
EAN: 5740031817080
Varenr.: 31889
Gå til LEDSTRIPS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
10m 12,5W/m Dot-free COB-LED strip RA95 - 24V DC, IP20, 480 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Varm
260 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
10m Dot-free COB-LED strip - IP20, RA95, 480 LED pr. meter, 24V, COB LED
260 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 10m 12,5W/m Dot-free COB-LED strip RA95 - 24V DC, IP20, 480 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Varm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 10m 12,5W/m Dot-free COB-LED strip RA95 - 24V DC, IP20, 480 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Varm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store260 kr260 krKøb
2WATTOO.DK260 kr260 krKøb
3DetLED.dk260 kr260 krKøb
4LEDSTRIPS.dk260 kr260 krKøb
5EL-GROSSISTEN260 kr260 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 10m 12,5W/m Dot-free COB-LED strip RA95 - 24V DC, IP20, 480 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Varm

PriceData har fulgt prisen på 10m 12,5W/m Dot-free COB-LED strip RA95 - 24V DC, IP20, 480 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Varm i 176 dage. Den nuværende pris er 260 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for 10m 12,5W/m Dot-free COB-LED strip RA95 - 24V DC, IP20, 480 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Varm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for 10m 12,5W/m Dot-free COB-LED strip RA95 - 24V DC, IP20, 480 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Varm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. dec. 2025260 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret