Gå til hovedindhold

SpectrumLED 100W LED high bay 120lm/W - 90 grader, IP65 - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral

SpectrumLEDLED High BayEAN: 5740031803441
Pris fra 221 kr
3 forhandlere

Sammenlign priser på 100W LED high bay 120lm/W - 90 grader, IP65 - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 221 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
100W LED high bay 120lm/W - 90 grader, IP65 - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral
221 kr
Til butik
100W LED high bay 120lm/W - 90 grader, IP65 - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral billede

Produktinformation

Estimerede antal lyskilder (Ved monteringshøjde 5,0 m): Navigeringslys (100 lux)Grov produktion og lager (min 200 lux)Montage og pakning (min 300 lux)Præcisionsarbejde (500 lux)100 m22 stk.3 stk.4 stk.7 stk.500 m27 stk.13 stk.19 stk.31 stk.1000 m213 stk.2...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LED High Bay
EAN: 5740031803441
Varenr.: 22295
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
100W LED hjtoplsningsarmatur, 120lm/W, IP65, 90 graders spredning
221 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
100W LED high bay 120lm/W - 90 grader, IP65 - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral
221 kr
Til butik
100W LED high bay 120lm/W - 90 grader, IP65 - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral billede

Produktinformation

100W LED high bay er en banebrydende belysningsløsning. Med en effekt på 100W og en lysudbytte på 120lm/W sikrer den enestående effektivitet og energibesparelse. Den har en IP65-klassificering, hvilket betyder, at den er beskyttet mod støv og vand, hvilke...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LED High Bay
EAN: 5740031803441
Varenr.: 22295

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 100W LED high bay 120lm/W - 90 grader, IP65 - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 100W LED high bay 120lm/W - 90 grader, IP65 - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store221 kr221 krKøb
2WATTOO.DK221 kr221 krKøb
3DetLED.dk221 kr221 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 100W LED high bay 120lm/W - 90 grader, IP65 - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral

PriceData har fulgt prisen på 100W LED high bay 120lm/W - 90 grader, IP65 - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral i 182 dage. Den nuværende pris er 221 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for 100W LED high bay 120lm/W - 90 grader, IP65 - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for 100W LED high bay 120lm/W - 90 grader, IP65 - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026221 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret