Gå til hovedindhold

100 stk Tillex KP rawlplugs Ø5,5 x 35 mm, rød

TillexKablerEAN: 5701925242647
Pris fra 0,6 krtil 205 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 204,4 kr (100% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 100 stk Tillex KP rawlplugs Ø5,5 x 35 mm, rød og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 0.6 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Plugs KP 5,5x35 mm rød (100)
0,6 kr
Til butik
Plugs KP 5,5x35 mm rød (100) billede

Produktinformation

Plugs KP 5,5x35 mm rød (100)

Produktspecifikationer

EAN: 5701925242647
Varenr.: 15845030166863
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Tillex Plugs kp 5,5x35mm-100 rød (100 stk)
39,75 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
100 stk Tillex KP rawlplugs Ø5,5 x 35 mm, rød
119 kr
Til butik
100 stk Tillex KP rawlplugs Ø5,5 x 35 mm, rød billede

Produktinformation

Tillex dobbelt ekspanderende rawlplug i størrelse Ø5,5 Tillex Collar rawlplugs er dobbelt expanderende.Bruges f.eks. til fastgørelse af spejle, vægskabe, fodlister og meget mere. Størrelse: Ø5,5mm Længde: 35mm Materiale: 100% genanvendt Polyethylen (HDPE...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tillex
Kategori: Kabler
Farve: red
Størrelse: 5.5x35 mm
EAN: 5701925242647
Varenr.: 8339053610
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
100 stk Tillex KP rawlplugs Ø5,5 x 35 mm, rød
189 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
100 stk Tillex KP dybel, Ø5,5x35 mm
200 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
100 stk Tillex KP rawlplug, Ø5,5x35 mm, rød
205 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 100 stk Tillex KP rawlplugs Ø5,5 x 35 mm, rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 100 stk Tillex KP rawlplugs Ø5,5 x 35 mm, rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN0,6 kr0,6 krKøb
2VVS.dk39,75 kr39,75 krKøb
3LavprisEl119 kr119 krKøb
4LavprisVærktøj189 kr189 krKøb
5BilligVVS DK200 kr200 krKøb
6Greenline205 kr205 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 100 stk Tillex KP rawlplugs Ø5,5 x 35 mm, rød

PriceData har fulgt prisen på 100 stk Tillex KP rawlplugs Ø5,5 x 35 mm, rød i 149 dage. Laveste pris i perioden er 0,6 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 48 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 26 kr.

Den nuværende pris på 0,6 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 98% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for 100 stk Tillex KP rawlplugs Ø5,5 x 35 mm, rød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for 100 stk Tillex KP rawlplugs Ø5,5 x 35 mm, rød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20260,6 kr39,15 kr (98%)
23. maj 202639,75 kr39,15 kr (6525%)
7. maj 20260,6 kr39,15 kr (98%)
6. maj 202639,75 kr39,15 kr (6525%)
23. apr. 20260,6 kr39,15 kr (98%)
22. apr. 202639,75 kr39,15 kr (6525%)
19. apr. 20260,6 kr39,15 kr (98%)
18. apr. 202639,75 kr39,15 kr (6525%)
15. apr. 20260,6 kr39,15 kr (98%)
14. apr. 202639,75 kr39,15 kr (6525%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret