Gå til hovedindhold

100 stk Tillex kabelclips 10-14/30 mm, rund, sort

TillexKablerEAN: 5701925113282
Pris fra 0,88 krtil 200 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 199,12 kr (100% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 0,64 kr 23. maj

Sammenlign priser på 100 stk Tillex kabelclips 10-14/30 mm, rund, sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 0.88 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Clips 10-14/30 mm sort (100)
0,88 kr
Til butik
Clips 10-14/30 mm sort (100) billede

Produktinformation

Clips 10-14/30 mm sort (100)

Produktspecifikationer

EAN: 5701925113282
Varenr.: 15845026300239
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
100 stk Tillex kabelclips rund 10-14/30 mm i sort
119 kr
Til butik
100 stk Tillex kabelclips rund 10-14/30 mm i sort billede

Produktinformation

Ledningsholdere til runde ledninger Klipsen anvendes til at fastgøre ledninger på væggen eller i loftet. Kabelklipsene kan bruges i mursten, beton, gasbeton og træ. Klips til runde ledninger Til fastgørelse af kabler Velegent til spånplader og træ

Produktspecifikationer

Mærke: Tillex
Kategori: Kabler
Farve: black
Størrelse: 10-14 mm
EAN: 5701925113282
Varenr.: 8339341843
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
100 stk Tillex kabelclips 10-14/30 mm, rund, sort
200 kr
Til butik
100 stk Tillex kabelclips 10-14/30 mm, rund, sort billede

Produktinformation

Ledningsholdere til runde ledninger Klipsen anvendes til at fastgøre ledninger på væggen eller i loftet. Kabelklipsene kan bruges i mursten, beton, gasbeton og træ. Klips til runde ledninger Til fastgørelse af kabler Velegent til spånplader og træ

Produktspecifikationer

Mærke: Tillex
Kategori: Kabel & ledning
Farve: black
Størrelse: 10-14 mm
EAN: 5701925113282
Varenr.: 8339341843
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
100 stk Tillex kabelclips 10-14/30 mm, sort
200 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 100 stk Tillex kabelclips 10-14/30 mm, rund, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 100 stk Tillex kabelclips 10-14/30 mm, rund, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN0,88 kr0,88 krKøb
2LavprisEl119 kr119 krKøb
3BilligVVS DK200 kr200 krKøb
4Greenline200 kr200 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 100 stk Tillex kabelclips 10-14/30 mm, rund, sort

PriceData har fulgt prisen på 100 stk Tillex kabelclips 10-14/30 mm, rund, sort i 175 dage. Laveste pris i perioden er 0,61 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 72 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 14 kr.

Den nuværende pris på 0,88 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for 100 stk Tillex kabelclips 10-14/30 mm, rund, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for 100 stk Tillex kabelclips 10-14/30 mm, rund, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20260,88 kr
23. maj 20260,64 kr
22. maj 20260,88 kr
24. apr. 20260,64 kr
23. apr. 20260,88 kr
28. mar. 20260,64 kr
27. mar. 20260,88 kr
22. mar. 20260,64 kr
21. mar. 20260,88 kr
6. mar. 20260,64 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret