Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen 10 stk LK Fuga Softline 63 lodret ramme med 2 moduler i koksgrå

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302147941
Pris fra 56 krtil 530 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 474 kr (89% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 55 kr 24. mar.

Sammenlign priser på 10 stk LK Fuga Softline 63 lodret ramme med 2 moduler i koksgrå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 56 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
FUGA ® Softline Ramme 63 2 modul lodret, koksgrå
56 kr
Til butik
FUGA ® Softline Ramme 63 2 modul lodret, koksgrå billede

Produktinformation

Anvendelse Er beregnet til montering af KNX multitryk. Monteres ved ønske om bred overlapning mellem dåse og ramme. Monteres på dåse for isætning forfra, dåse for indmuring, dåse for indstøbning eller dåse type SV for let skillevæg.

Produktspecifikationer

Kategori: LK - Masseoprettet
EAN: 5703302147941
Varenr.: 115932
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
10 stk LK Fuga Softline ramme 63 2 modul lodret, koksgrå
520 kr
Til butik
10 stk LK Fuga Softline ramme 63 2 modul lodret, koksgrå billede

Produktinformation

LK Fuga rammen i Softline designserien er en elegant og tidløs ramme i en moderne koksgrå farve. Rammen er en del af den eksklusive Softline serie og er fremstillet af høj kvalites materialer, der sikrer en stærk og robust konstruktion. Det er en 2-moduls...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: anthracite grey
Størrelse: 63x8.5 mm
EAN: 5703302147941
Varenr.: 1017050741
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
10 stk LK Fuga Softline 63 lodret ramme med 2 moduler i koksgrå
520 kr
Til butik
10 stk LK Fuga Softline 63 lodret ramme med 2 moduler i koksgrå billede

Produktinformation

Monteres på dåse for isætning forfra, dåse for indmuring, dåse for indstøbning eller dåse type SV for let skillevæg. LK Fuga Softline baseline serie, montering sker ved at rammen bliver klikket sammen med indsatsen, hvorefter indsatsen fastsættes til dåse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: anthracite grey
Størrelse: 63x8.5 mm
EAN: 5703302147941
Varenr.: 1017050741
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
10 stk LK Fuga Softline 63 lodret ramme med 2 moduler i koksgrå
529 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
10 stk LK Fuga underlag Softline 63, 2M lodret, koksgrå
530 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 10 stk LK Fuga Softline 63 lodret ramme med 2 moduler i koksgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 10 stk LK Fuga Softline 63 lodret ramme med 2 moduler i koksgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk56 kr56 krKøb
2Greenline520 kr520 krKøb
3LavprisEl520 kr520 krKøb
4LavprisVærktøj529 kr529 krKøb
5BilligVVS DK530 kr530 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 10 stk LK Fuga Softline 63 lodret ramme med 2 moduler i koksgrå

PriceData har fulgt prisen på 10 stk LK Fuga Softline 63 lodret ramme med 2 moduler i koksgrå i 174 dage. Laveste pris i perioden er 55 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 529 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 183 kr.

Den nuværende pris på 56 kr er 69% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 51% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for 10 stk LK Fuga Softline 63 lodret ramme med 2 moduler i koksgrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for 10 stk LK Fuga Softline 63 lodret ramme med 2 moduler i koksgrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202656 kr464 kr (89%)
24. maj 2026520 kr464 kr (829%)
6. maj 202656 kr58,19 kr (51%)
5. maj 2026114,19 kr58,19 kr (104%)
24. apr. 202656 kr58,19 kr (51%)
23. apr. 2026114,19 kr58,19 kr (104%)
28. mar. 202656 kr1 kr (2%)
24. mar. 202655 kr59,19 kr (52%)
23. mar. 2026114,19 kr59,19 kr (108%)
20. mar. 202655 kr59,19 kr (52%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret