Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen 10 stk LK Fuga Pure designramme med 2 moduler i sort og hvid

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302166690
Pris fra 131 krtil 1.599 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.468 kr (92% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 123 kr 24. mar.

Sammenlign priser på 10 stk LK Fuga Pure designramme med 2 moduler i sort og hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 131 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Fuga Pure Glas Ramme 2x1m Sort Hvid
131 kr
Til butik
Fuga Pure Glas Ramme 2x1m Sort Hvid billede

Produktinformation

LK FUGA ® Design ramme. PURE Glas 1 ½ modul. Label: LK FUGA - sortiment: LK FUGA - antal pr. sæt: sæt af 10 - æstetisk navn: Pure - Produkttype: cover frame

Produktspecifikationer

Kategori: LK Varekartotek
EAN: 5703302166690
Varenr.: 2391697
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FUGA PURE GLAS RAMME 2X1M SORT HV
270,83 kr
Til butik
FUGA PURE GLAS RAMME 2X1M SORT HV billede

Produktinformation

LK FUGA® Design ramme. PURE Glas 1½ modul. Label: LK FUGA - sortiment: LK FUGA - antal pr. sæt: sæt af 10 - æstetisk navn: Pure - Produkttype: cover frame LK FUGA-rammer, -dåser og underlag er testet sammen med LK FUGA-indsatse. Schneider Electric kan ikk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 5703302166690
Varenr.: 15892169621839
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
10 stk LK Fuga Pure designramme med 2 moduler i sort og hvid
1.360 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
10 stk LK Fuga Pure Design ramme 2M, sort/hvid
1.599 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
10 stk LK Fuga Pure designramme 2 modul, sort/hvid
1.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 10 stk LK Fuga Pure designramme med 2 moduler i sort og hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 10 stk LK Fuga Pure designramme med 2 moduler i sort og hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk131 kr131 krKøb
2EL-GROSSISTEN270,83 kr270,83 krKøb
3LavprisEl1.360 kr1.360 krKøb
4BilligVVS DK1.599 kr1.599 krKøb
5Greenline1.599 kr1.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 10 stk LK Fuga Pure designramme med 2 moduler i sort og hvid

PriceData har fulgt prisen på 10 stk LK Fuga Pure designramme med 2 moduler i sort og hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 123 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 1.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 175 kr.

Den nuværende pris på 131 kr er 25% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 52% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for 10 stk LK Fuga Pure designramme med 2 moduler i sort og hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for 10 stk LK Fuga Pure designramme med 2 moduler i sort og hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026131 kr139,83 kr (52%)
24. maj 2026270,83 kr139,83 kr (107%)
13. maj 2026131 kr5 kr (4%)
10. maj 2026126 kr1 kr (1%)
8. maj 2026127 kr1 kr (1%)
6. maj 2026126 kr144,83 kr (53%)
5. maj 2026270,83 kr144,83 kr (115%)
24. apr. 2026126 kr144,83 kr (53%)
23. apr. 2026270,83 kr144,83 kr (115%)
18. apr. 2026126 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret