Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen 10 stk LK Fuga afbryderskrue, TX10 på Ø3x90 mm

Lauritz KnudsenKablerEAN: 5703302169707
Pris fra 7,5 krtil 110 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 102,5 kr (93% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 10 stk LK Fuga afbryderskrue, TX10 på Ø3x90 mm og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7.5 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Lk-Afbryderskrue 3X90mm Torx 10
7,5 kr
Til butik
Lk-Afbryderskrue 3X90mm Torx 10 billede

Produktinformation

Lk-Afbryderskrue 3X90mm Torx 10 er en pålidelig fastgørelsesløsning fra Schneider Electric til installationsmateriel. Skruen er designet til at passe perfekt til diverse elektriske installationer og sikrer stabil og sikker montering. Med dens dimension på...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Fuga tilbehør
EAN: 5703302169707
Varenr.: 1039015379
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK Afbryderskrue 3x90mm med Torx 10 kærv
7,82 kr
Til butik
LK Afbryderskrue 3x90mm med Torx 10 kærv billede

Produktinformation

Træskruer 3x90 mm til afbrydere og sikkkontakter. Til fastgørelse af afbryder eller stikkontakt i de tilfælde, hvor klostykkerne ikke kan holde afbryder eller stikkontakt fast i dåse eller på væg. Kan også anvendes ved gamle trædåser. Forpakning med 100 s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK FUGA Afbryderskruer
EAN: 5703302169707
Varenr.: 3049197
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK afbryderskrue Torx 10 3x90 mm
9,4 kr
Til butik
LK afbryderskrue Torx 10 3x90 mm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK Fuga Afbryderskruer
EAN: 5703302169707
Varenr.: 15845097734479
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK afbryderskrue Torx 10 3x90 mm
9,4 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK afbryderskrue Torx 10, 3x90 mm - (10 stk.)
65,6 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
10 stk LK Fuga afbryderskrue, TX10 på Ø3x90 mm
85 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
10 stk LK Fuga afbryderskrue, TX10, Ø3x90 mm
90 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
10 stk LK Fuga afbryderskrue, 90 mm
100 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
10 stk LK Fuga afbryderskruer 90 mm x 3 mm
110 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 10 stk LK Fuga afbryderskrue, TX10 på Ø3x90 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 10 stk LK Fuga afbryderskrue, TX10 på Ø3x90 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk7,5 kr7,5 krKøb
2Elvvs.dk7,82 kr7,82 krKøb
3EL-GROSSISTEN9,4 kr9,4 krKøb
4EL-NETSALG9,4 kr9,4 krKøb
5CS MEGASTORE DK65,6 kr104,6 krKøb
6LavprisEl85 kr85 krKøb
7Greenline90 kr90 krKøb
8BilligVVS DK100 kr100 krKøb
9LavprisVVS110 kr110 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 10 stk LK Fuga afbryderskrue, TX10 på Ø3x90 mm

PriceData har fulgt prisen på 10 stk LK Fuga afbryderskrue, TX10 på Ø3x90 mm i 177 dage. Laveste pris i perioden er 7,5 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 10,6 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8 kr.

Den nuværende pris på 7,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for 10 stk LK Fuga afbryderskrue, TX10 på Ø3x90 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for 10 stk LK Fuga afbryderskrue, TX10 på Ø3x90 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20267,5 kr
1. jun. 20267,82 kr
23. maj 20267,5 kr
14. maj 20267,82 kr
25. apr. 20267,5 kr
24. apr. 20267,82 kr
23. apr. 20268,8 kr1,3 kr (17%)
22. mar. 20267,5 kr
21. mar. 20267,82 kr
6. mar. 20267,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret