Gå til hovedindhold

Viega 1" Vinkel 90° muffe/muffe Rødgods Silicium Bronze

ViegaSanitetEAN: 4015211269234
Pris fra 57 krtil 99 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 42 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 1" Vinkel 90° muffe/muffe Rødgods Silicium Bronze og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 57 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Vinkel 1 rødgods 90 grader muffe/muffe
57 kr
Til butik
VIEGA Vinkel 1 rødgods 90 grader muffe/muffe billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Diverse rør & fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 269234
EAN: 4015211269234
Varenr.: 3343305
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1" Vinkel 90° muffe/muffe Rødgods Silicium Bronze
61,89 kr
Til butik
1" Vinkel 90° muffe/muffe Rødgods Silicium Bronze billede

Produktinformation

Rødgods fittings anvendes til samling af rør godkendt til brugsvand. Rødgodslegeringen er særdeles korrosionsbestandig og fri for afzinkning og spændingskorrosion. Rødgods er derfor velegnet til det aggressive drikkevand, og anvendes som alternativ til me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
EAN: 4015211269234
Varenr.: 15842875375951
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Bøjning 90° muffe/muffe 1" rødgods
62 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rødgods vinkel muffe/muffe, 90°, 1"
65 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rødgods Vinkel Mf/Mf 90Gr 1
65,86 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rødgods vinkel mf/mf 90gr 1
68,75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rødgods vinkel muffe/muffe, 90°, 1"
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1" Vinkel 90° muffe/muffe Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1" Vinkel 90° muffe/muffe Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK57 kr96 krKøb
2EL-GROSSISTEN61,89 kr61,89 krKøb
3Proshop DK62 kr101 krKøb
4BilligVVS DK65 kr65 krKøb
5Billigelogvvs.dk65,86 kr65,86 krKøb
6MaintainIt68,75 kr68,75 krKøb
7CompletVVS99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 1" Vinkel 90° muffe/muffe Rødgods Silicium Bronze

PriceData har fulgt prisen på 1" Vinkel 90° muffe/muffe Rødgods Silicium Bronze i 150 dage. Laveste pris i perioden er 57 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 61 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 58 kr.

Den nuværende pris på 57 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for 1" Vinkel 90° muffe/muffe Rødgods Silicium Bronze. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for 1" Vinkel 90° muffe/muffe Rødgods Silicium Bronze de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202657 kr1 kr (2%)
28. maj 202658 kr1 kr (2%)
27. maj 202659 kr2 kr (4%)
25. maj 202657 kr1 kr (2%)
22. maj 202658 kr1 kr (2%)
21. maj 202659 kr2 kr (4%)
18. maj 202657 kr1 kr (2%)
16. maj 202658 kr1 kr (2%)
14. maj 202659 kr1 kr (2%)
13. maj 202660 kr3 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret